Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Pacemaker-eseknek vagy ICD-vel...

Pacemaker-eseknek vagy ICD-vel rendelkezőknek lehet tetoválása?

Figyelt kérdés

ICD készülékem van sajnos, de a korábbi tetoválásom melle szeretnék még egyet csináltatni. Az orvos persze nem ajánlja, mert vmilyen fertőzés, vagy allergia nem tenne jót...

Tudtommal nem vagyok semmilyen nehéz fémre allergiás. Ha betartom az utókezelést, akkor nem kaphatok el semmilyen fertőzést? Valakinek van hasonló tapasztalata? Szerintetek csináltassak? Illetve a szüleim ellenzik a tetoválás ötletét is.... Ne foglalkozzak vele, merjek belevágni? 22/L



2016. jan. 4. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Megértelek, hogy szeretnél, de szerintem valahogy beszéld le magadat. Mennyire rossz a szíved, miért ültettek be ICD-t? Ha gondolod, írj provátban. érdekel. Szia
2016. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A tetoválás kapcsolódna az ICD beültetés miatt, főnixtoll = feltámadás. Ment az üzenet.
2016. jan. 4. 22:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha szalonban csináltatod ott elvileg minden steril körülötted és nem kaphatsz el fertőzést. Ha egy tetkót már csináltattál akkor gondolom nem vagy allergiás a tintára sem.


Én hallgatnék az orvosra, viszont megkérdeznék egy olyan tetoválót is aki már öreg róka a szakmában. Esetleg egy másik orvos véleményét is kikérném mielőtt belevágok.


Kérdés, hogy ki fogja elvállalni tudva azt, hogy ICD-d van. Van benne azért kockázat ezt neked is be kell látnod.

2016. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Természetes szalonba szeretném elkészíttetni. Már beszéltem is eggyel (viszonylag jó nevű szalon), ők elvállalnak. Csak a felsőtestre nem csinálják meg, puhább részt kell választanom.

A fent említett szalon elvileg kérdezősködött a témában a többiektől, ezért vmilyen szinten bízom bennük.

Csak egy kis félelem azért van bennem, de Nagyon szeretném... csak még a szülők is.....

2016. jan. 5. 09:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a baja a szívednek hogy ilyet kellett beültetni? Hogyan derült ki?

2016. jan. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hagakure válasza:
Nekem is ICD-m van , azóta 7 tetoválással lettem gazdagabb , egyik a mellemen van
2017. jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg szabad kerdezni, hogy miért van ICD-d?
2017. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hagakure válasza:
Brugada Syndrome
2017. jún. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!