Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nem tudom eldönteni milyen...

Nem tudom eldönteni milyen tetoválást?

Figyelt kérdés

Nos kezdeném

20 éves vagyok és fiú.

szeretnék tetoválást(eddig még semmilyen nincs)

egy felkar váll tetoválás jött szóba eddig, és azok közül is olyat szeretnék ami esetleg kicsit színes kékes nem a a maori féle fekete tetoválások

erről beszélek: [link]


viszont ennek számomra nem sok jelenteni valója lenne..


a másik meg még ami jó lenne az a teli hát tetoválás

valamilyen normális igényeset, tehát nem sárkány, ilyen olyan koponya meg a többi hülyeség:D

viszont van gerincferdülésem is nemtudom az mennyire befolyásolja esetleg nem lenne olyan feltünő


köszi


2016. jan. 11. 22:46
 1/5 A kérdező kommentje:
max olyan 120 ezer forint körülit szánok rá
2016. jan. 11. 22:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Várj még vele, és meglesz a minta. Nem hajt senki.
2016. jan. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amíg nem vagy benne 100%, ne csináltass tetoválást!!!


Az a lényege, hogy kitaláld mit szeretnél.Ha van elképzelés,és elhatározás,bemész egy jó nevű szalonba ahol rajzoltatsz mintákat,és amelyik tetszik felvarrják.

2016. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

amúgy amit belinkeltél,állati jó :D nekem is tetszenek az árnyékos minták,amiknek van története és a fekete mellett max egy szín jelenik csak meg!


találd ki a mintázatot!


ja és a maori már annyi embernek van, nincs mögötte semmi tartalom...azt csak akkor,ha utánaolvasol, hogy mit jelent, honnan ered és ha rád is igaz,ami azzal kapcsolatos!


legyél egyéni majd a mintáddal,szerintem találd ki előbb 100%-ra.

(minél nagyobb mintában gondolkozol,annál nehezebb bővíteni! a legtöbb ember úgy tetováltat, hogy mikor készen lesz,már a fejében van a következő minta,amit szeretne,szóval vigyázz,mert könnyen tetkófüggő is lehetsz :))))

2016. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Varrass magadra egy kukás autót, az jellemzi a megfontoltságot, meg hogy hova kívánod ezt a sz@rt majd 15-20 év múlva
2016. jan. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!