Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetováltatni szeretnék 16...

Tetováltatni szeretnék 16 éves fiú vagyok, elvállalják vagy kell szülői beleegyezés vagy valami?

Figyelt kérdés
Illetve még azt szeretném kérdezni, hogy mennyire fájhat ezt felvarrni és mennyibe kerülhet? --> [link] jpg

2016. jan. 13. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdemes egyeztetni a választott tetováló szalonnal, hogy kell-e szülői engedély, facebookon ezt megteheted :)

Hogy mennyibe kerül azt valószínűleg ők sem tudják így megmondani, be kell menned a szalonba és ott tudják megmondani :D

2016. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
16 éves kor alatt szalonban mindenképpen kell írásos szülői beleegyezés. Valószínűleg fel is fogják hívni a szüleidet, hogy egyeztessenek velük.
2016. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
18 alatt kell szülő. Jobb helyeken mondjuk elküldenek a fenébe ha beállítasz egy ilyen képpel hogy magadra akarod varratni... az ilyeneket mindenki megbánja amint felnő. Ritka unalmas, béna tetkó.
2016. jan. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Javitanam az elottem szolokat:

16eves kortol csinaltathatsz tetkot szuloi engedelyjel. 16ev alatt nincs az a papir,amivel barki bevallalna. 18felett ertelemszeruen azt csinalsz amit akarsz.

A mintarol: Eleg reszletes,nem biznam akarmilyen muveszre. Az ugyes tetkosoknak meg ara van. En 70-80ezer korulre saccolnam,de ennel valamivel olcsobb es sokkal dragabb is lehet,ezt tenyleg csak a szalonban tudjak megmondanim

2016. jan. 14. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt tuti nem fogja megengedni:'D
2016. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok, bocs, elírtam. 18 alatt, ahogy az utánam szóló is mondja.
2016. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!