Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van olyan állás ahova nem...

Van olyan állás ahova nem fognak felvenni alkaron lévő tetoválással?

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Van, nem is túl kevés.
2016. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Versenyszférában elvileg nincs, gyakorlatilag pedig majd a HR-es eldönti.
2016. jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú ujjú ing. Levetkőztetni egyik HR-s sem fog.

Én személyes ügyfélszolgálaton dolgozok, nekem is van az alkaromon tetoválás, plusz az egyik felkarom teljesen ki van varrva. Nyáron is hosszú ujjúban vagyok. Ez szívás, mert megsülök, de ez van... az ügyfél nem láthatja, a főnöknek csak ennyi volt a kérése.

2016. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha mutogatod akkor kb a legtöbb normális helyre nem vesznek fel. De simán el lehet takarni ruhával, vagy el lehet fedni alapozóval, korrektorral is. Van megoldás.
2016. jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mostmár kicsit változott a felfogás. De általános dolog, hogy ahova felvesznek alkaron levő tetoválással, ott azért azt is megnézik, hogy mi az a tetoválás, mert nagyon nem mindegy a megítélése.
2016. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ma már sokkal jobban elfogadják. A volt páromnak a felkarja volt teljesen kitetoválva, egy része a nyakánál is látszódott. Gyerekorvosként dolgozik. Mindig pólóba mászkált munka közben is. Senkit nem zavart. A gyerekekre is jó hatással volt. Ha sírtak egy vizsgálatnál, mindig azt mondta nekik, ha engedik hogy megvizsgálja őket, akkor ők is kapnak ilyen szép tetoválást.

A tesónak az alkarja van tetoválva könyök hajlatig, ő vezető beosztásban dolgozik.

2016. jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez érdekes, de nálunk is megengedett a tetoválás, pont ezért amit az utolsó írt. Én gyerekápoló vagyok és főleg a 2-6 éves korosztály az akiknek a figyelmét baromi jól el lehet terelni egy feltűnő tetoválással. Azt se veszik észre ha szurit kapnak, ha valami színes rajz van rád varrva valahova :)
2016. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én akkor mit mondjak a nyakam fullra kivan varrva :D...
2016. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

Én nem szoktam őket felvenni


Egy megátalkodott és gonosz HRes

2016. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kézmodellnek se tudsz elhelyezkedni. :-D
2016. jan. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!