Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Teljes bőrfehérités tetoválással?

Teljes bőrfehérités tetoválással?

Figyelt kérdés
Sziasztok,pigmenthiányom van nem tudnám megoldani valahogy hogy az arcomot lefedném valami tetoválással pl: betetoválni az arcom full fehérre,egyébként sincs annyira erős barna szinem.És kérném hogy mellőzétek a sminkes kommenteket,nekem olyan megoldásra van szükség ami nem 1-4 napos hanem nagyon sokáig akár évekig.Szóval van ilyen fehérítő tetoválás?

2015. nov. 13. 19:58
 1/3 hunbula ***** válasza:

Semmiképpen sem full fehérre, hanem mondjuk a bőrtónusoddal egyező színre, de valószínűleg nem lesz egyszerű.

Létezik már hasonló, igaz, otthonról még nem hallottam ilyenről ( [link] ).

Akkor lesz rá lehetőséged, ha el tudsz jutni valakihez, aki hatalmas szakértelemmel rendelkezik, ÉS orvosilag is vállalható a dolog, tehát nem okozna egészségügyi problémát.


Amit már most tudatosíts magadban, valószínűleg pár malacperselyt össze kell törni érte, nagyon fog fájni az arcodon, és valószínűleg nem lesz elég egy alaklom a tökéletes, egyenletes hatáshoz.


Már remélem, nem értettem félre, és nem valami motívumot akarsz az arcodra.

2015. nov. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,nem motivumot akarok hanem azt akarom hogy ne látszódjanak a foltok szóval inkább kifehéritem full fehére,köszi még 1x a választ :3
2015. nov. 14. 10:25
 3/3 anonim válasza:
Biztos vagyok abban, hogy lehetséges. Csak abban nem, hogy mennyit fog tartani, és milyen hatással lesz a szervezetedre. Ugye Michael Jacksonon is alkalmaztak fehérítést.
2015. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!