Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Betegen tetovaltatni?

Betegen tetovaltatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, holnapra van idopontom tetovalasra a baj csak az hogy tegnap lebetegedtem pontosabban lazas vagyok es hasmenes, rossz kozerzet. A laz nalam csak estenkent szokott jelentkezni leginkabb nappal olyan 37 korul van. A doki nemirt fel antibiotikumot csak neocitrant ajanlotta illetve probiotikomot hogy szedjek. A kerdes annyi lenne hogy ha elmennek holnap akkor lehetne valami baj vagy csak annyi hogy jobban fajna? De egeszsegugyileg nem folyasolna be? Elore is koszi! ui.: azert is szeretnem holnap mert a szalon ahova jarok legkorabban 1 honap mulva tudna idoponot adni eleg sok a megrendelesuk:/
2016. jan. 20. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy a szedett gyógyszerek mellett lehetne tetováltatni

nem vagyok jártas benne, de szm jól tennéd a felhívnád a szalont és megkérdeznéd

2016. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Betegen nem fognak tetoválni.
2016. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Beszeltem a tetovaloval o annyit mondott hogy fajdalmasabb lesz mert laz akkor jelentkezik az emberi testnel ha mar elgyengult de elvileg nemlesz baj:)
2016. jan. 20. 20:06
 4/4 anonim válasza:
én úgy tudom mivel a tested most védekezik a betegség ellen nehezebben fogad be mindent, pl a bőröd a festéket is. ezért ha betegen tetováltatsz én úgy tudom nagyobb az esélye hogy kipotyog, kilöki a szervezeted stb. nem akarok a tetoválódra rosszat mondani nem ismerem, de soknak az az érdeke hogy menj csináltass hisz ő ebből él, de te fogod egy életen át viselni ha elcsúnyul. én mindenképp várnék amég meggyógyulok.
2016. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!