Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ki Magyarországon a legjobb...

Ki Magyarországon a legjobb tetováló?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy farkasos tetoválást de valami nagyon profit és nem egy olcsó emberrel akarom megcsináltatni, hanem egy igazi mester profi emberrel aki gyönyörűen megcsinálja nekem :) Ha már jó pár évtizedig a bőrömön akarom viselni nem sajnálom rá az időt és a pénzt.
2016. jan. 22. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Relatív, hogy kinek mi a jó.

Szerintem például az Invictusnál igényes tetoválások készülnek. De érdemes facebookon rákeresni Bélteczky Zsófira, gyönyörű munkái vannak. Én vele szeretném a következő tetoválásomat csináltatni.

2016. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Borbás Róbert. Gyönyörűen dolgozik, de épp nem lehet időpontot foglalni hozzá.
2016. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
feri a hegyről:'D csak lehet lerohad a karod :D
2016. jan. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első kommentelő megnéztem a csajt fuu nagyon komoly tetkókat csinál. Azt hiszem megvan kivel akarom majd csinálni a tetkómat ha lesz. :D Nem tudod árban mennyiért dolgozhat kb?
2016. jan. 24. 14:24
 5/6 anonim válasza:
Zsófi draga is...es majd talan jövőre nyárra van neki idopont. Igen . Nem írtam el. En is akartam menni hozza,egy ev múlva mehettem volna. Vagyis majdnem egy ev múlva. Kosz addig nem vártam! 😃
2016. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bezony, Zsófira sokat kell várni, de egyértelmű, hogy megéri. A minőségi munka árát mindenhol meg kell fizetni. Konkrét árat nem tudok mondani sajnos, nálam is még csak tervben van, hogy majd nála varratok, de az még egy picit odébb van...
2016. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!