Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nincs piercingem, sem tetoválá...

Góródó kérdése:

Nincs piercingem, sem tetoválásom. Emiatt deviáns vagyok-e?

Figyelt kérdés
2016. jan. 26. 09:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Emiatt?
2016. jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
Mi van itt, valami fronthatás? Ilyen kérdést, anyám. Az ilyet miért nem törlik, most komolyan? De válaszolok, mintha a kérdés komoly lenne: Nem. Nem deviáns. Az a deviáns, aki ilyen alvilági, proletár szokásnak hódol, mint a tetkó meg a piercing, amik gusztustalan dolgok. A munkaerőpiacon egy életre elvágod magad velük, de egy normális ember szemében is. Nálam pl. ismerkedésnél teljesen kizáró ok, és baromira nem érdekel, hogy amúgy milyen ember az illető, mert ez már mindent elmond róla.
2016. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

2-es tökre elszomorítottál. Oké, ízlések és pofonok, így teljesen megértem, hogy Te nem szereted a piercingeket, mert pl iszonyodsz tőlük, de azt nem tudom hová tenni, hogy ha máson látod, ennyire kizáró legyen. Nem beléd kötni szeretnék... csak, szerintem, legalább annyi érdekelhetne legalább, hogy milyen ember, hogy egy pici kő van az orrában, vagy karika a szájában.

De, persze, mindenki olyan, amilyen, csak elcsodálkoztam.

2016. jan. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
(mielőtt más jegyezné meg, a szóismétlésért bocsi) 3-mas voltam
2016. jan. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Ez a te döntésed. A válaszom a kérdésedre nem. Azt a mondatot, hogy "A munkaerőpiacon egy életre elvágod magad velük, de egy normális ember szemében is." teljes mértékben meg tudom cáfolni a magam példáján. 3 testekszerem van abból egy az arcomon. Soha nem voltam munkanélküli, egyszer sem kaptam megjegyzést az ékszer miatt a munkahelyemen senkitől. Lehet szépíteni, de egy normális munkahelyen ez nem számíthat. Számít a szaktudasom, a hozzáállásom, a gyakorlatom, vagy akár a diplomámba beírt eredményem, de az nem, hogy hordok-e ékszert vagy sem.

Nem kell tetováltatni vagy testékszereket viselni annak akinek nem tetszik, de előítéletekkel megítélni sem kell idegeneket azért, mert viselnek.

2016. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
64%
Miért manapság Kötelező valamivel elcsúfítania magát az embernek?
2016. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Manapság már szinte akkor vagy deviáns, ha nem vagy 'más'...mert már mindenki 'más'...vagy az akar lenni.
2016. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

Olvasva az előző hét üzenetet, csatlakozom azért, mert ha már van tetoválás vagy ékszer, azt nem olyan könnyű eltávolítani. Nem ruhadarab, hogy egyszer csak eldöntöd, lecseréled, vagy valaki az autóját.

A test lehet gyönyörű, főképpen belülről, a lélekből. Építsd barátságokkal, szeretettel a szívedet :)

2016. jan. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
33%
2-es és farkasdi.(főleg 2-es) A kérdés nem arra vonatkozott, hogy nektek tetszik-e az ilyesmi. Szánalmasan beszűkült, gyűlölködő, primitív gondolkodásra utaló válaszotok nem sokat ér... Sajnállak titeket. Ráadásul 2-es amit írsz baromság is.... Ilyen gondolkodással valószínűleg több munkahelyen vagy elvágva, mint valaki akinek van a vállán mondjuk egy tetoválás vagy egy testékszer a nyelvében.
2016. jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Bordás Béla ***** válasza:
60%

Szerintem meg ebben az estben pont nem deviáns vagy , hanem egyszerűen csak normális!

Vagy mit szeretnél pl. a tetoválással? Esőt varázsolni?

Szerintem ez hülye divat. Arról már nem is beszélve -írta már itt Neked valaki - hogy a munkavállalásban is hátrányos lehet. (És sem alkalmaznék ilyen embert - csak ha már előtte is ismertem volna őt, illetve személyiségét.)

Persze, extrém sportolóknál jól jöhet, mert mondjuk egy 8 napos vizihullát könnyebb így azonosítani! (más előnyt vagy érvet nem nagyon tudnék a tetoválás mellett felsorakoztatni, még akkor sem, ha "művészi munka")

Szóval javaslom, maradj csak normális! Szerintem inkább más (maradandó) adottságokkal próbáld meg felhívni magadra a figyelmet! (Pl. művészetek vagy tudományok közül valami)

2016. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!