Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fáj az orr pc lövés? Hogyan...

Fáj az orr pc lövés? Hogyan zajlik ez? Mert nagyon félek.

Figyelt kérdés
Karikát szeretnék ez ugyan olyan mint bármilyen más?? Nem fáj jobban? :(

2016. febr. 14. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz akkor minek csináltatsz? Egyébként a fájdalom relatív, szóval fölösleges megkérdezni, hogy fáj-e mert van akinek igen van akinek meg nem.
2016. febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne lövesd semmiféleképpen sem!

Szúrasd. Budapesten tudok ajánlani szakembert erre a célra.

Ugyan úgy, csak egy szúrás, ne hal bele senki. Olyan, mint egy vérvétel, vagy egy oltás. Sőt, az oltás talán még jobban fáj.

Félni tök felesleges. Ha csak belelovalod magad abba, hogy fájni fog, akkor ideges leszel, felmegy a vérnyomásod...

Egy szúrás semmi több. A szemed könnyezni fog kicsit, ennyi.

Ha a testékszerek terén kell mondani, akkor egy fülcimpa átszúrása kicsivel kevésbé fáj, de egy porc szúrás jobban. A fül szúrás nem vészes, nem a fájdalmasabb ékszerek közé tartozik.

A karika nem ugyan olyan, mint bármelyik más. Vagy pálca, vagy golyózáras.

Menete: lefertőtlenítik, (olykor ezután jégsprayvel kicsit lezsibbasztják) majd bejelölik, te ezt nyugtázod, vagy ha odébb kéred, akkor szólsz. Utána megfogják az orrod egy kicsi csipesszel és átszúrják. Belerakják a karikát, lezárják a karikát, lefertőtlenítik és kész is.

Rövid idő. A darázs csípés sokkal rosszabb!

Ha nagyon félsz, akkor várj vele, gyűjts erőt magadban. Úgy hülyeség megcsináltatni, hogy félve mész oda. Aztán elájulj a nagy izgatottságban. Ez nem kényszer. Nyugodtan, nem éhgyomorra érdemes menni, főleg nem akkor, amikor megvan.


Remélem segítettem, kérdésed lenne, tedd privátban!

2016. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szúrás nekem abszolút nem fájt.A gyógyulási időszakban oda kell rá figyelni nagyon,nehogy elfertőződjön.Tehát tisztogatni,kenegetni kell.Mindenkinek más a fájdalom küszöbe.
2016. febr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem oltogatásokat kértem hanem válaszokat

Köszönöm aki normális választ adott

2016. febr. 16. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon féltem előtte, el is ájultam, úgy felidegesítettem magam. Pedig abszolút nem fájt, kaptam érzéstelenítőt, tényleg semmit nem éreztem belőle. Már több, mint 7 éve megvan, nagyon szeretem, bármikor megcsináltatnám újra. Ne félj, minden rendben lesz :)
2016. febr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is szurattam, hát nem volt egy dolce vita érzés de megéri, a szemed könnyezni fog az irritációtól, amúgy nekem a piercinges azt ajánlotta hogy először pöttyöt szurassak és később cseréljem karikára.

Amúgy nem tudom karikát tudnak-e egyáltalán lőni de nagyon nem ajánlom a lövést, állítólag sokkal jobban roncsolja a szöveteket.

2016. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!