Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Friss tetoválásra fólia csere...

Friss tetoválásra fólia csere kozben lehet rafujni kéz/borfertotlenitot? Utana kenem bepathennel es aztan új foliat teszek ra

Figyelt kérdés

2016. febr. 21. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell. Csak mosd le és krémezd,fóliázd. Friss seb,ne fujj bele fertőtlenítőt.
2016. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én még csak nem is fóliázom.

Direkt rákérdeztem a srácnál, aki csinálta, hogy meddig fóliáztam.

Azt mondta nem kell. Ott lefóliázta, haza értem, levettem, lemostam szappanos vízzel és Bepanten Plus-al kenegetem azóta is napi 5-6 alkalommal.

Pot ma egy hetes és semmi baja sincs. Van haver is, aki már több tetoválást is Vele csináltatott és ugyanúgy nem fóliázta, és egyiknek sem lett semmi baja.

De több más ismerős is van, aki utána egyáltalán nem fóliázta. Szerintem ez egyre ritkább.

Minden seb gyorsabban gyógyul levegőn, mint egy fólia alatt...

2016. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Több tetoválásom van. Soha nem fertőtlenítem, csak lemosom tiszta vízzel, bekenem Bepanten plusszal. Két napig fóliázom, utána már nem. Addig kenem, amíg már tiszta, leesett a var.
2016. febr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!