Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv. Sony Xperia S telómnak...

Üdv. Sony Xperia S telómnak kijelzője enyhén karcos, fehér háttérnél látni 2 kb 1-1 centis vékony vonalban a karcot (fólia nincs rajta), Ezt el lehetne tünteni valahogy, persze kijelző csere nélkül?

Figyelt kérdés
A másik problémám, hogy a telefon bal felső sarkából lepattant egy kb 1-2 milis darab (pont elkerüli a kijelző burkolatot), ezt lehet cserélni szervízben?
2012. aug. 6. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

1.Nem lehet eltüntetni kijelzőcsere nélkül, max raksz rá egy fóliát, ami alatt nem látszik át annyira.

2.Mivel nem magától pattant le a telóból egy darab, így erre a gari nem vonatkozik.Kicserélni ki fogják, ha megfizeted.

2012. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és ugye a ház unibody kialakítású,szóval az egész,házat cserélni kell?


hát nagyon csalódott vagyok a kijelzővel kapcsolatban,jobban figyelek rá mint más a gyerekére és tessék,volt olyan hogy este lefeküdtem semmi karc a kijelzőn,reggelre meg már ott fityegett egy pár milis sérülés......amúgy polírozással nem lehetne eltüntetni?

2012. aug. 6. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, polírozni nem érintő / hagyományos kijelzőt szoktak.2/Teljes burkolat cserével megoldható, csak nem hiszem, hogy megéri.
2012. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még a Gorilla Glass kijelzőt is érdemes azonnal fóliázni, mert az is karcolódik.(Pontosan nem tudom, hogy az S-nek milyen az üvege, de ha nem is CGG, akkor is valami "karcálló" üvegnek kell lennie.)

Polírozni az üveget....előbb fog elkopni a polírpapír meg a karod könyékig, semmire nem mész vele.


És mivel unibody házas, így ahogy az előző is mondja, csak egy teljes házcserével lehet.

Tippre, a kijelző + a ház + a munkadíj egy 40-50 környékére is ugorhat kapásból, ha nem többre.

Ennyit szerintem nem ér az a két kis karc és az a fikányi lepattant darab.

2012. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!