Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Akarok csinálni egy tetoválást...

Rsdante kérdése:

Akarok csinálni egy tetoválást, de félek romlani fog a tetoválás minőség ahogy fejlődök mivel elkezdtem járni edzeni most 55 kg vagyok és kb 65-70kg-ig akarok megnőni. Nagyon elfog torzulni a tetoválás?

Figyelt kérdés

Itt van az amelyiket szeretném magamra.


[link]



2016. márc. 2. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérdéses, hogy te magad milyen magas vagy?

Ha 170-180 közötti, akkor most eléggé alultáplált lehetsz. De ha 150-160, akkor jó a mostani testtömeged is.

Minden esetre is 55 kilóra egy tízest felszedni nem egyszerű. Ha edzés alatt a puffasztó poros gyúrást érted, akkor ugyan felmegy a tömeg, de az erőd nem fog nőni és miután abbahagyod a súlyod vagy ugrik le, vagy fel.

Ha szálkásítasz, akkor attól nem leszel több tömegre.

Meg mire akarsz edzeni? Láb (comb, vádli), torzó (mellkas, has, derék, váll, hát), kar (felkar, alkar), nyak...

Szétoszlatva mindenhova 10 kiló nem sok, főleg ha lassan megy fel, akkor nem is látszik meg. Viszont ha gyorsan, akkor a bőröd képes megrepedni, striásodni (mint a terhességi csíkok) és akkor bizony torzul a minta is.

Így inkább célszerű az után tetováltatni, miután már elérted az általad kitűzött célt. (Amúgy is friss tetoválással nem érdemes gyúrni menni, csak árt neki, a gyógyulás 2-3 hét, ha egy alkalomból kijön... ha kettő vagy ha kell korrekció, akkor 1 hónap, plusz még 2-3 hét. Szóval ezért érdemesebb utána.)


Remélem segítettem!

2016. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze! Sokat segítettél és amúgy 170 cm-er magas vagyok. Semmi szteroidot nem szedek és mindenre edzek. Bár úgy gondolom, hogy a protein meg a kreatin nem nevezhető a szteroidok közzé.
2016. márc. 4. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!