Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Igazából Egy olyan tetoválásra...

Igazából Egy olyan tetoválásra gondoltam ami kifejezi az életem egy részét? . Többi lent.

Figyelt kérdés
Igazából a lényege az lenne, hogy ''Kitörés a magányból''. Valahogy úgy tudnám elképzelni hogy valami sötét köd ami kezd foszlani. De Még ezt sem nagyon tudom elképzelni, hogy kellene ezt ábrázolni.. Esetleg nektek lenne valami ötletetek? Már nagyon régóta gondolkozom ezen.. Az alkarom belső vagy akár külső felére szeretném.

#tetoválás #magány elhagyása
2016. márc. 7. 17:13
 1/6 Firedoom ***** válasza:
Nekem erre a témára egy angyal ugrik be ami felkel vagy eppen felrepül a kodbol, ha ez nem tetszik akkor egy sas is lehetne.
2016. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az angyal nem éppen viszont a sas már kezd érdekelni ;)
2016. márc. 7. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem tudod, hogy milyen tetoválást csináltass, ne csináltass tetoválást. Még azoknak a nagy része is megbánja idővel, akik pontosan tudták, milyet és miért akarnak.
2016. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Firedoom ***** válasza:
A sast azert mondtam mert az én fejemben is felkerült az ötlet. Viszont az a sas fogaskerekekbol es miegymasbol allna.
2016. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából ezt nem hiszem, hogy megbánnám. Igazából már 5 éve tervezem. De valahogy nem tudtam dűlőre jutni. Még töröm rajta a fejem, hogy olyan legyen ami jól is néz ki és a jelentése is meglegyen.
2016. márc. 8. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, sokáig tervezgettem, már konkrét tetoválás is megvolt, aztán valahogy csak elmaradt. Azóta eltelt lassan 10 év és egyáltalán nem hiányzik, hogy akkor nem csináltattam meg. Sőt, lehet, hogy ma a kezeléseket nézegetném, hogyan lehetne eltüntetni.
2016. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!