Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék egy tetoválást, de...

Szeretnék egy tetoválást, de anyáék nem engedik. Mit csináljak? Még hanyagoljam?

Figyelt kérdés
nyáron leszek 16 (L) és már nagyon régóta szeretnék egy tetoválást a csuklómra/alkaromra , nem nagyot csak egy kicsit. Már ki is néztem a mintát , utána érdeklődtem hogy mennyire fájdalmas , hogy kell kezelni stb. Tudom hogy ez egy nagy döntés és egy életre szól. Szüleim szerint még túl fiatal vagyok egy tetováláshoz , és nagyon gyorsan megunnám. De szerintem nem , tudom hogy jót akarnak , de még nem voltam ilyen kitartó semmiben . már vagy 2 év beszélek nekik erről hogy 16. szülinapomra egy tetoválást szeretnék, és a minta azóta is ugyan az , és egyszer se kételkedtem ebben . Szerintetek is túl fiatal vagyok egy tetováláshoz , várjak még pár évet?

2016. márc. 12. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=engedi&kateg..


Válasz ki egy választ és menj vissza leckét írni!

2016. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a 16 éves lányomnak nem engedném, mégpedig azért mert szinte biztos hogy megbánná. Egy tini nagyon másképp gondolkodik mint egy huszonéves. Most lehet hogy úgy gondolod hogy te ezt sose fogod megbánni de tudom mit beszélek, nekem is van több is. Imádom őket kivéve a legelsőt amit tizenéves fejjel csináltattam. Alaposan gondold át. Nem lebeszélni akarlak, de ez életre szóló dolog, nem tudod csak úgy letörölni ha nem tetszik.
2016. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2016. márc. 12. 18:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a szüleid engedélyét kellene kérned, addig egy normális szalonban el sem vállalnak. Azt a két évet már kibírod.
2016. márc. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát amíg azt érzed, hogy 2 év az sok idő... addig igencsak elhamarkodott döntés lenne.

2 év az semmi. Lehet annyi idő múlva csak röhögni fogsz ezen a mostani átgondolt, komoly és eredeti ötleten. Jó esetben még 60-80 évig ott fog rajtad virítani a minta. Igen, addigra öreg leszel, ráncos és csúnya, de a tetoválásodat jó esetben még akkor is szeretni fogod.

Ha vársz még néhány évet és akkor is komolyan gondolod, akkor kisebb eséllyel lesz megbánás a vége. Ráérsz még, semmiről sem maradsz le tetoválás nélkül.

2016. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem bánnám meg, mert ezt a tetkót egy korszak lezárást szimbolizálna. Általános iskolában az osztálytársaim mindig megaláztak, bántottak és most középiskolában ez változott, nem bántanak, sőt nagyon sok barátom lett. Ezért szeretnék tetkót, a csuklómra egy kicsit.
2016. márc. 13. 20:42
 7/10 anonim ***** válasza:
elválalják csak anyud v apud kel hozá
2016. márc. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom csak a szeim nem engedik :/
2016. márc. 14. 08:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is szerettem volna amikor 16 éves voltam, de szerencsére csak fellángolás volt, hiszen ha annyira akartam volna akkor lettem volna olyan őrült hogy megcsináltatom a szüleim tudta nélkül, de szerencsére nem tettem. Mivel szerintem te is hezitálsz ezért még várj vele pár évet, mert lehet meggondolod magad. én úgy voltam vele hogy majd gimi után csináltatok. most 20 éves vagyok és nagyon örülök hogy nincs! egyébként 16 évesen én sem engedném, 20 fölött már úgyis megcsináltatja ha akarja. Szóval szerintem várj vele!
2016. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ha nekem is fellángolás akkor már 2 ébe tart :D

De én tudom hogy nem az, és a szüleim engedéje nélkül mégbha akarnám se tudnám megcsináltatni, mert ahol az első tetkómat meg fogják csinálni ott csak szülői engedéllyel csinálják

2016. márc. 18. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!