Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csók tetoválás vállra?

Csók tetoválás vállra?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy csók tetoválást a vállamra/lapockámra tetováltatni.

Aki nem tudná,hogy milyen annak itt egy kép: [link]

Mi a véleményetek róla?

18/L



2016. márc. 29. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A tetovalasok altalaban jelkepeznek valamit.. ez mit????
2016. márc. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A legtöbb tetoválásba csak belemagyaráznak valami jelentést,mert manapság ez a módi.
2016. márc. 29. 18:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon béna.
2016. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy kávézóban egy férfi nyakán láttam ilyen tetoválást és olyan sexynek tűnt :)) De ha mások szerint nagyon gáz,akkor nem tudom,hogy tetováltassak ilyet vagy inkább ne...xd
2016. márc. 29. 19:01
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha csak azért szeretnél, mert "sexy"-nek (magyarul szexinek) tűnt, akkor nincs értelme tetováltatnod.

A mintának nem feltétlen kell értelemmel rendelkeznie (tehát nem kell bele ok, hogy miért van ott, ahol van), viszont el kell fogad azt te magad is. A többség úgy kezdni, hogy nincs, de tetszik, mert menő, gyorsan megcsináltatja, utána már nem tetszik neki, próbálja takartatni.

Nem, nincs bajom a csók tetoválással sem. Van ismerősöm, akinek van és rajta is nagyon tetszik. Nekem is van olyan tetoválásom, ami nekem tetszik. Viszont tudom azt is, hogy nem fog onnan eltűnni és le se fogom szedetni.

Inkább olyat tetováltass magadra, amivel saját magad fejezed ki és nem csak pillanatra jön be. Képzeld el vele magad most, télen-nyáron, mindenféle helyzetben, akár évek múlva is. Ha még mindig tetszik, akkor rajta, vágj bele. ;)

2016. márc. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szia!

A sexyt azért nem írtam szexi-nek,mert átvett szó és elég idétlennek tűnik magyarosítva,akárcsak amikor a Cynthiát Szintiának írják. :P

Mindenki azt mondja,hogy a tetoválása valami fontos dolgot szimbolizál számára,de nekem semmi ilyenem nincs :)) Legalábbis azt nem viselném a bőrömön.Akkor ha én ilyen "üres" ember vagyok,akkor ne is legyen soha tetoválásom?:))

2016. márc. 30. 13:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Csakhogy nem átvett szó.
2016. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nézz kicsit utánna,mielőtt okoskodsz XD az angol sexy az magyarul kb vonzót jelent :))
2016. márc. 30. 14:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, az angol sexy magyarul szexit jelent. "Ikszdé". Nagyon poénos.
2016. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nincs kinek magyarázzam ezt.Inkább írd be googlibe,hogy sexy angolból átvett szó,vagy valami ilyesmit,ha nem hiszel nekem xd

Gondolom semmi közöd az angolhoz,mert ahogy észrevettem magyarországon inkább csak a németet tanítják :p

2016. márc. 30. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!