Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ez az idézet pontos-e így...

Adrian01 kérdése:

Ez az idézet pontos-e így angolul? T Tetoválás lenne belőle, nem vagyok olyan perfect. Az idézet ez lenne:

Figyelt kérdés
"Who are you to judge the life I live? . I know I’m not perfect and I don’t live to be. But before you start pointing fingers, make sure your hands are clean. "

2016. ápr. 5. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem a helyességével van baj,hanem inkább a fogalmazás nem annyira szép szerintem.


Leírnád pontosan mit szeretnél magyarul?


Mert kicsit furán hangozna magyarul, hogy : ki vagy te hogy az életet,amit/ahogy élek elítéld...(?)

Inkább az embert szokták elítélni, nem azt,ahogy él.


A másik, ha ezt tetkónak szeretnéd,akkor elég hosszú is lenne a szöveg,nem tudom mekkorára szeretnéd, de esetleg a rövidebb szebb lenne.

2016. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs,szóval még valami, abban, hogy az embert ítélik el, abban eleve benne van,hogy végülis az életét,vagy ahogy él. Kicsit fogalmazd át magyarul szerintem. Csak egy tanács.
2016. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem olyan nincsen,hogy pointing fingers..max úgy hogy "pointing a finger at someone" vagy "finger-pointing"Amúgy az egész szöveg zavaros,az angol nem fogalmaz így.
2016. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A magyar fordítás így szól:

Ki vagy te, hogy bíráld az életet, amit élek? Nem vagyok tökéletes. Nem is azért élek, hogy azzá váljak, de mielőtt mutogatni kezdenél, győződj meg róla, hogy a te kezeid tiszták!


De én ezt sok helyen kerestem angol oldalon és így találtam sok helyen apróbb eltérésekkel. Ezért szerettem volna rá kérdezni. Köszönöm a válaszokat eddig.

2016. ápr. 6. 08:37
 5/7 anonim ***** válasza:

"Who are you to judge the life I live? I'm not perfect and I don't live to be. But before you point your finger make sure your hands are clean."

Így már helyes és jobban is hangzik.Hova szeretnéd ezt tetováltatni,ha szabad tudnom? :)

2016. ápr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
25%
Újabb tinir.banc... A tetoválásnak az egyediség a lényeg, az ilyen szövegek már a csapból folynak, fészbukon, inkább komolyodjatok már meg az istenért.. Régen a lányok főzni akartak megtanulni.
2016. ápr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Honnan veszed,hogy lány,te hímsoviniszta??Ha kicsit figyelnél észrevehetnéd,hogy a neve Adrian. -.-

És takarodj te főzni tanúlni!

2016. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!