Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Főképp lányok/nők válaszát...

Főképp lányok/nők válaszát várnám! Mi a véleményetek az alábbi tetoválásokról?

Figyelt kérdés

Szeretnék magamra 1 tetoválást, de közre játszana az is hogy hogyan tetszik másoknak. Hasonló karom van mint a 2. képen látható férfinak.

[link]

[link]

Illetve hogy alapból hogy álltok a tetoválásokhoz?



#tetoválás #szárny #biomechanikus
2016. ápr. 10. 20:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*Előre köszönöm a válaszaitokat!
2016. ápr. 10. 20:55
 2/14 anonim ***** válasza:
Az a szárny elég gagyi. A másik nem rossz, messziről se csak egy nagy paca, de nekem az már túl nagy. Lehet hogy hülyén fogalmazok, előre is elnézést, szóval ha csak a vállad van kivarrva, akkor még relatív átlagos ember vagy, de ha az egész karod, akkor már nem. Sokak szemében bekerülsz vele egy olyan kategóriába, ami nem biztos hogy kellemes rád nézve.
2016. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön ha egy pasinak az egyik karján van tetoválása. Máshol pl nem tetszik annyira. ( Nekem is van ès imádom) Csak nekem máshol :)

Az első kép egyáltalán nem tetszik, olyan semmilyen.Semmi mondanivalòd eszembe nem jutna ròla .

A második az jobb, de nem jön be. Tùlzásnak tartom. Valami értelmesben érdemes gondolkodnod szerintem. Ha süt ròla hogy copy mert csak legyen nekem is :) az béna. De te tudod.

2016. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, nem azért lenne hogy mert jaj de jól néz ki, (nah jó, azért is.) de megvan hogy miért ilyesmi. Azért úgy keresek képet mert hogy magamnak sajnos nem igazán tudok kitalálni mert nem vagyok elég kreatív. Ment a zöld pacsi!
2016. ápr. 10. 21:21
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem tetszik. Persze mindkettő más színben tűnne fel, ha mondjuk illene a gazdájához. Számomra mindig az a tetoválás volt a vonzó, aminek volt valami mondanivalója és társítani tudtam a viselőjéhez.

Szerintem enged el magad, felejtsd el kinek, hogyan tetszene és válasz olyasmit, aminek számodra van jelentősége, ami neked mond valamit. Szerintem elég szexi, ha valaki titszában van annyira a saját gondolataival, érzéseivel, elméjével, hogy egy részét meg is jeleníti a bőrén.:) Úgy olyan lesz, mint valami intim titok, mindenki láthatja mégis az övé.

Oké én kicsit elfogult vagyok, és furán hangozhatok, de imádom a tetoválásokat, és bolondulok tudok egy jelentőséggel bíróért.

2016. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem neked kell kreatívnak lenned, a tetováló megtervezi neked a mintát.
2016. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem elképesztő jól néz ki ha egy pasi tele van tetoválva.

Nekem mindig is nagyon tetszett, de olyat válassz, ami neked tetszik

2016. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A második kidolgozása nagyon szép, szeretem is a nagy tetoválásokat, de ez a minta valahogy nem tesz vonzóvá.
2016. ápr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik alapból a biomechanikus stílus, szóval a második a nyerő nálam :) de ne ez alapján dönts, hanem h melyik áll hozzád közelebb
2016. ápr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
A tetoválások tetszenek, de ezek közül annyira egyik sem áll túl közel hozzám. De szerintem az alapján dönts, hogy neked mi tetszik, ez egy olyan döntés, hogy túl drága és tartós ahhoz, hogy mások kedvéért csináltasd meg :D
2016. ápr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!