Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ovodás koromba történt egy...

Beugro kérdése:

Ovodás koromba történt egy kis balaeset és szeretnék tetoválást, valaki tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
Amikor születtem születésemkor egy tűzfolt lett a vállamon. Ovodába elestem bicajjal és egy keloid féleség nőtt a vállamra.Anno tettem be fülbevalót is és ott is egy keloid féleség nőtt a fülem mögött. Anno elmentem a korházba megmutattam a vállam és mondák hogy ez nem keloid hanem egy csúnya heg és most anno amikor a fülemen is kinőtt egy dumó mondták hogy ezüst alergiám van. Most is van két fülbevalóm és nyelv piercignem is és nem történt semmi deformáció tehát nem nőtt semmilyen kelés vagy egyéb dolog a neylvemre és a fülemre , vágtam ileltve léptem már bele gerebléybe is és akkor se nőtt ki semmi. A vállamat szeretném megműttetni és egy egész kezes tetoválást csinálni szerintetek a bőrőmön a tetoválás miatt kijöhet valami irritáció? ( ismétlem a nyelvembe van piercig és két fülbevaló és semmi gond nincsen) Vagy esetleg a házi orvos többet tudna mondani? Ismétlem amikor voltam korházba mondták hogy ez nem keloid!! Vagy esetleg valaki tapasztalt már ilyet? A válaszokat előre is köszönöm :)
2016. ápr. 14. 00:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, sztem nem kéne kísérpetezned ezzel, ha hajlamos vagy ilyenekre, akk inkább sztem ne tetováltass, nehogy aztán komolyabb baj legyen belőle :/
2016. ápr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!