Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A csuklóm belső felére szeretn...

A csuklóm belső felére szeretnék csináltatni egy tetoválást a szülimről! Mom Dad felirat! Vendéglátásban foglalkozom, ki mit tapasztalt a tetoválásokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat jelentenek nekem, én jelenleg külföldön dolgozom így évente kétszer látom őket és szeretném ha így is velem lennének! Mivel külföldön dolgozom itt kint ez nem jelent hátrányt, sőt itt még meg is csodálják! De attól félek, ha haza megyek otthon nem lesznek ennyire elnézőek! Igazából az a mumusom, hogy nem fogok találni otthon munkát, de nagyon sokat jelentene nekem!


Az olyan hozzászólásokat, hogy anélkül is sokat jelenthetnek és más egyéb hülye beírásokat hanyagoljuk, igazi véleményekre volnék kíváncsi! És köszönöm annak aki komolyan vette a kérdésem!



2013. febr. 17. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb színvonalas helyen kizáró tényező. Külföldön is.


Tényleg ki akarod zárni magad a potenciális munkahelyek 60-80%-ról ilyen badarság miatt?

2013. febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sajnos a legtöbb helyen tényleg kizáró ok,de szerintem igazán lehetnének elnézőbbek,nem hiszem hogy helyes ha az ilyenek miatt nem kapják meg az állást az emberek,remélem ez idővel majd változik
2013. febr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem, miért nem munka alapján ítélnek meg minket, kit érdekel mi van a kezére írva ha teszi a dolgát? Nem így kellene gondolkodnunk? Fura külföldön teljesen máshogy van...van egy tetoválás a lábamon és ha beszélgetek a vendégekkel még ők kérnek meg mutassam meg, hol csináltattam milyen gyönyörű...itt minden elfogadott még a piercing is...itt az a lényeg, hogyan teljesítesz...ellenben Magyarországon...
2013. febr. 17. 23:30
 4/7 anonim ***** válasza:

valamiért nálunk szeretnek ítélkezni az emberek

tetoválásod van?akkor már egy drogos,állatkínzó f*sz is vagy

ez pl olyan hogy a rockereket/motorosokat vadembereknek tartják,pedig a legtöbb nagyon is lágyszívű

szerintem értelmileg nem értük el azt a szintet hogy elfogadjuk az egyéniséget és hogy ne a külső alapján ítéljenek meg minket

2013. febr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én nem azért akarok tetováltatni, hogy mások nézegessék én azért, hogy valami ami nem lehet mellettem, ott legyen rajtam és ránézve erőt merítsek belőle! De mindezt jól át kell gondolni, mert egy ilyen "piti" dolog elronthat egy egész életet és ez hihetetlenül hangzik!

Soha nem ittam, undorodom az alkoholtól, nem drogoztam, nem bűnöztem, nem dohányzom! De ha van egy tetkód már megbélyegeznek...elgondolkodhatnának az emberek, hogy miért menekül el mindenki otthonról...

Köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 17. 23:46
 6/7 nikozia12 válasza:
Nekem is látható helyen van. Bár én egészségügyben dolgozom még egy rossz szót sem szólt egyik munkáltatóm sem. Szerintem ez a tetoválás kérdés is egyre lazább lesz.
2013. febr. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Én csak azt nem értem, miért nem munka alapján ítélnek meg minket, kit érdekel mi van a kezére írva ha teszi a dolgát? Nem így kellene gondolkodnunk? Fura külföldön teljesen máshogy van...van egy tetoválás a lábamon és ha beszélgetek a vendégekkel még ők kérnek meg mutassam meg, hol csináltattam milyen gyönyörű...itt minden elfogadott még a piercing is...itt az a lényeg, hogyan teljesítesz...ellenben Magyarországon..."


Ez egyszerűen hülyeség. Persze, hogy van vendég, aki tetszik. És nyílván tőlük kapsz visszajelzést. Annak, akinek nem tetszik (mint egy igényesebb embernek, pl. nekem), az nem fogja szóvá tenni, úgyhogy te csak a jó oldalával találkozol a dolgoknak. Ami pedig ennél is fontosabb, hogy nem a vendégről van szó, hanem a munkáltatóról. Ha én egy igényes hely látszatát akarom kelteni, nem fogok zsíros hajú rasztásokat alkalmazni, meg tetováltakat. Ennyi, nincs min tovább gondolkodni.

Külfölddel kapcsolatban is tévedsz. Rengeteg álláshirdetést néztem Angliában, és a szakmámbelieknek kb 99%-nál kikötés, hogy no tattoo.

2013. febr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!