Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Normális, ha tetováltatás...

Normális, ha tetováltatás után feldagadt az ujjam?

Figyelt kérdés

Csináltattam régebben tetoválást az ujjamra, igaz amatőr volt a csaj és szerintem nagyon mélyre ment. Ezután nem is mondta, hogyan kell utókezelni, főliázni, krémezni semmi. És akkor feldagadt.

Most ismét megyek, de egy profihoz, és a karomra lesz, ezek után is fel fog dagadni, vagy ez egy nem normális tünet volt?



2016. ápr. 15. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Fel fog dagadni. Irritált bőrrész mindig feldagad, ez normális.
2016. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a karomon van egy, de nem dagadt fel.
2016. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jó, de szerintem nekem nagyon feldagadt.

[link]

Mármint nem így, nem ilyen természetesen, mint a képen, hanem sokkal jobban és az egész ujjam kb.

2016. ápr. 15. 20:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a festék nem volt minőségi?
2016. ápr. 15. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a festékkel lett volna baj, akkor már nem lenne ujjad. Láttam már pár berohadt tetkót. A duzzanat normális.
2016. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem színes, egész lábfejet befedő tetkóm van. Háromszor három órán keresztül csinálták, utána napokig az egész lábfejem be volt dagadva, alig tudtam cipőt húzni rá. Azóta gyönyörűen begyógyult.
2016. ápr. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is begyógyult, de ismerőseim arról számolnak be, hogy náluk nem volt ilyen probléma. Azt mondták, hogy fájt nekik utána, de nem dagadt be meg semmi.
2016. ápr. 16. 02:16
 8/8 A kérdező kommentje:

Meg ugye nálad az egész lábfejed tetoválva volt, így nem csoda, hogy bedagadt, de nekem az a rész is, ami érintetlenül volt hagyva. Tehát, hogy érthető legyen kb ilyen nagyságú tetkó:

[link]

és annyira feldagadt, hogy "átterjedt" még egy kicsit a tenyeremre is.

2016. ápr. 16. 02:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!