Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az első tetováltatás kiskorúak...

Az első tetováltatás kiskorúaknál hogy megy?

Figyelt kérdés
Az első tetováltatás kiskorúaknál hogy megy? Kell vinni szülői igazolást ha nem szülővel megyek? 16 éves vagyok. Telefonon szokás megbeszélni az időpontot? Milyen igazolást vigyek? Gondolom ha beszélek a tetoválóval akkor mindent el fog mondani, de azért amit tudtok leírnàtok nekem erről az egészről?

2015. jan. 12. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A szülőnek is veled kell mennie, nem elég egy igazolás (legalábbis egyszer minimum személyesen is veled kell mennie).

Szerintem sétálj be egy szimpatikus szalonba (legalább felméred a környezeted is, de ha a honlapon az van, hogy előzetes bejelentkezés szükséges, akkor felhívod őket) megmondod, hogy milyen tetoválást akarsz (ha van mintád megmutatod. Ekkor viheted az egyik szülődet is.

Fájdalomtűrő képességedtől függ, hogy mennyire fog fájni (és hogy hova varratod).

Bephanten plus-t vegyél még tetoválás előtt, mert általában ezt ajánlják, hogy ezzel kenegesd majd a fris tetkót.

2015. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában az oldalakon van nyomtatható szülői igazolás, ahol olvastam ott az elég. Időpontot telefonon is tudsz egyeztetni vagy személyesen.
2015. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 15 éves voltam az első tetoválásomnál, egyik szülőmmel sem találkozott soha a tetováló, adott egy nyilatkozatot, amit anyukám aláírt, visszavittem, és megcsinálta. Én e-mailben beszéltem meg vele az időpontokat. Nekem ő adott egy kenőcsöt, amivel utána kenegettem amíg el nem fogyott, arra nem is számolt plusz pénzt. Teljesen sima volt minden :)
2015. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!