Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 4 napja csináltattam egy...

Xierah kérdése:

4 napja csináltattam egy színes tetoválást alkarra, elég nagy, fóliázzam, vagy ne?

Figyelt kérdés
Mikor kész lett, hazaérkezésnél átcseréltem a fóliát és éjszakára egy újat raktam fel, akkor még eléggé jött belőle a színes "cucc", de másnap már csak 3 óránként kenegettem Bepanthennel. Éjszakára sem raktam fóliát, és tegnap sem egész nap, de éjszakára felraktam mert sokat olvastam hogy fóliázni kell. Na most befóliáztam, de nem tudom hogy rajta hagyjam-e. Az utóbbi 2 napban nem fájt, nem jött belőle semmi. Tehát ilyen állapotban, hogy "semmi baja nincs" de színes, megéri tenni rá fóliát, vagy inkább ne?

2016. máj. 4. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb, ha nap közben érné levegő, éjszakára pedig még mehet a fólia. Jobb ha éjjel nem ragad bele semmi.
2016. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Így lesz! :)
2016. máj. 4. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván attól is függ hogy mit csinálsz. Ha egy 'steril' irodában ülsz rövid ujjas ingben akkor jobb ha szellőzik, ha asztalosműhelyben dolgozol akkor fóliázd.
2016. máj. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cinurka válasza:
Nekem az a legjobb ha masodik naptol szabad..persze olyat csinalok befoliazom.igy egy het alatt teljesen begyogyult..vmint fontos h a bepanten plus hámosito es nem a legjobb rafoliazni sokszor..csak az az irdatlan viszketes lesz belole.
2016. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!