Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás nagyobb pozícióban...

Tetoválás nagyobb pozícióban munkavállalásnál jelent hátrányt?

Figyelt kérdés
Jogot tanulok, ha minden jól sikerül, ügyvéd vagy bíró leszek. Fontos lett az életemben egy dolog, aminek emléket szeretnék állítani egy tetoválással. Eddig nem szerettem volna, de szöget ütött most a fejemben a gondolat. Leginkább a csuklómra szeretném, egy apró jelet egy kis szöveggel, csak fekete fehér, szinte csak vonalak. Szerintetek jelenthet ez bármiben is hátrányt a későbbiekben? Én egy tetőtől talpig agyontetovált emberrel is szívesen dolgoznék, de sajnos a mai világban mindent nagyon elítélnek, épp ezért nem szeretnék magamnak kellemetlenséget. Vagy csináltassam inkább olyan helyre, ahol kosztümben nem látszik?
2016. máj. 7. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Inkább olyan helyre csináltasd, ahol nem látszik.

A barátom egy nagy multinak a flottavezetője, vagy egy nagy tigris tetoválás a vállán. Mondták, hogy nem baj, ha el tudja takarni.

De sajnos igen, elég sok helyen hátrány a tetoválás. Ezért csináltattam én is az oldalamra. :)

2016. máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd, ügyvédként vagy bíróként nem fogsz rövid ujjas ingben meg rövid gatyában rohangálni. Bárhova tetováltathatsz, csak ne látszódjon öltönyben, tehát kézfej, nyak, arc.


Majd ha sztárügyvéd leszel csináltass egy könnycsepp tetkót :D

2016. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!