Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást csináltam egy kis...

Tetoválást csináltam egy kis iránytűt a mellkasomra hogy, kedden mehetek-e már futni?

Figyelt kérdés
Szombaton csináltattam.Kb ekkora: [link] Jah és a kondit kezdhetem-e a kondit hétfőn? Ha rá izzadok akkor könnyen begyulladhat?

2016. máj. 8. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt hallottam,hogy talán 1 hetet kell várni...Nem emlékszem pontosan. Nem feltétlen az izzadástól gyullad be,hanem attól is,hogy az adott terület alatt mozog az izom és nem jó neki az irritáció. Ha nem gyúrsz mellre, még hagyján, de a mellizom a felkaron tapad, így valamennyire súlyzózásnál is mozogni fog.

De egyébként a tetoválómesterek pontosan tudják a választ ezekre, meg kellett vlna kérdezni.

2016. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem és azt mondta,hogy mehetek kondiba meg futni is ha nem vagyok annyira izzadós.
2016. máj. 8. 16:50
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha letapasztom akkor jobb lenne?
2016. máj. 8. 16:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha inkább tennèl rá valamit ès úgy mennèl . De ha nagyon izzad akkor inkább vedd le. Ja ès kend be mielőtt mennèl.
2016. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha letapasztod és úgy mozogsz azzal az a baj hogy sokkal jobban izzadsz alatta és a friss tetoválás felázhat. Én a helyedben kihagynék pár napot még, annyitól nem dől össze a világ.
2016. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a tanácsokat!
2016. máj. 8. 18:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a tanácsokat!
2016. máj. 8. 18:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki óvatosan, hogy amikor olyan mozdulatokat végzel, akkor érzel-e olyat a tetkódnál, mintha feszülne. Ha érzel, akkor ne menj még.
2016. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!