Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 15 évesen lehet tetoválásom?

15 évesen lehet tetoválásom?

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy 16 év az alsó korhatár ,inkább az érdekelne ,hogy kérnek-e személyit, vagy bemondásos alapon megy. Piercinget már csináltattam, ott csak ki kellett töltenem a lapot. Szülői beleegyezés megvan, ha kell el is kísérnek.

2016. máj. 10. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Minek? Nőni fogsz, és baromira szét fog csúszni, mire 23 leszel. Meg lehet most raj meg divatos, de szerintem gáz, amikor valaki pár ezer forintért csináltat valami kis bódéban egy kanyargós, börtönzöld feliratot. még ráérnél négy évig bőven, márcsak a növés miatt. Meg megcsináltatod, és 15 év múlva egy folt lesz, leszel kb 30...


Meg sry de szerintem csajokon nagyon csúnya a tetkó.25f

2016. máj. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

18 év alatt csak szülői beleegyezéssel lehet tetoválni, illetve piercinget szúrni.

Itt most egy szülő által aláírt beleegyező nyilatkozatra vagy egy személyes szóbeli nyilatkozatra gondolok.

2016. máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

18 alatt normális tetováló elküld, ha nem szülői beleegyezéssel mész. Olyannal meg hidd el, nem akarod csináltatni, aki efelett elsiklik, mert az olyan minőségű lesz.

Hidd el, ami most, 15 évesen jó ötletnek tűnik, az pár év múlva vér ciki lesz. Én 18 évesen már vagy fél éve várok egy mintával, hogy rendesen átgondoljam, mert egész életemben rajtam lesz. Amit meg 15 évesen gondoltam, hogy hú de megcsináltatom, annak nagyon örülök, hogy nem tettem, mert borzasztó ötlet volt :)

2016. máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Amugy evekig kell elkepzelned az adott mintat magadon. Ha kell minden nap probald oda ahova lesz. De ne honapok, vagy fel ev utan akarj ilyesmit.


Nekem is volt ilyen maniam, amikor divatba jott. Elkeszitettem, vizualizaltam, kesobb meg eltunt a vagy, es ott tartok hogy soha nem akarok tetkot.

2016. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem csináltatnék, de van egy ismerősöm, aki kilencedikes bár, de már tizenhat éves és már van neki, de nem tudom, hogy mióta. Szerintem azért várj még vele. Mondjuk nekem alapból nem tetszik, sőt, de ízlések és pofonok, ahogyan a kedvenc mondásom tartja.:)
2016. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem várd ki azt az egy évet amíg lehet, lehet mire megcsináltatnád már nem is fogod akarni azt a mintát.
2016. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
Az ilyen szülő a gyámügyre tartozna.
2016. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Kérlek ne becsméreld a családomat. Remekül neveltek, alapjáraton édesanyám sem szereti a tetoválásokat, DE úgy van vele ,hogy az én testem, az én döntésem. Egy tetoválástól nem lennék züllött utcagyerek, hanem megmaradnék a nyelvvizsgára készülő gimisnek. Amúgy nem nagy minta lenne és jelentése van. Gyógyulóban lévő evészavaros vagyok és az evészavarosok szimbólumát tetováltatnám magamra ilyesmi formában : [link]

Azért lenne jó minél hamarabb mert nyáron jobban lenne időm a kezelésére a friss tetoválásnak , és bármi probléma lenne (pl allergia) több idő lenne megoldani.

2016. jún. 3. 15:56
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Kevdes kérdező; nem becsméreltem.


Azt sem gondolom, hogy a nevelés számítana. Sem pedig az, hogy a 15 éves gyermek mit gondol a szülő neveléséről.

2016. jún. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyáron nem ajánlott csinálni mert befülled a fólia alatt, az izzadás és a strandolás se tesz jót neki, arról nem is beszélve ha leégsz a napon. Inkább ősszel vagy télen csináltass, akkor eltakarni is könnyebb, a gyógyulási időt meg tudod úgy intézni hogy tanszünetre essen.
2016. jún. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!