Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Orr piercinget lehet fül...

Orr piercinget lehet fül piercingként használni?

Figyelt kérdés

Szeretnék a képen láthatóhoz hasonló kis ékszereket hordani a fülemben, de sehol sem találok a magyar webshopokban, plázázni meg nem tudok eljárni minden nap..

[link]


Tudom, hogy a tragus áll és száj/monroe piercingeket még lehet használni ide, de nem tudom, hogy az orr piercingekkel ez hogy van, a végük a képen nagyon vékonynak tűnik, lehet, hogy kiesne?


[link]


Hasonlókat keresek/kis ábrásakat:

[link]



2016. máj. 16. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Orrékszer nem jó fülbe. Onnan kiesik. Még a kampós végű is könnyen kijön, nemhogy a gömbös.

Igazából szinte majdnem minden testékszer használható más helyen is. A legtriviálisabb a karika és a barbell.

Amit viszont te keresel, azt régen ezüst fülbevaló árusoktól lehetett venni. Rengeteg, állat vagy más mintás kicsi fülbevalók. Manapság ezeket ékszerüzletekben lehet meglelni, vagy piercing boltokban.

Westendben a Media Markt előtt nem messze van egy fekete-üvegpavilonos "üzlet", ott vannak ilyenek még talán, de Savoya Parkban is van ilyen, mamutban is volt, lehet ott is van még, de ott régen jártam már. De sima ékszerboltokban is kapni. Aztán ott az apacs. Régen ott rengeteg ilyen volt. (Árkád, westend, mamut I.) Szerintem ma is kapni ott. De ha az ár mindegy, akkor egy ezüstműves szerintem tud gyártani is ilyeneket ;)


Remélem segítettem! (Neten hallmark-on vagy egyéb oldalakat is lesd meg, hátha ott is van)

2016. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link] - megbízható webáruáz

20 euro felett ingyen szállítanak

2016. máj. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja és a labrets szekcióban nézelődj!
2016. máj. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Claire's-ben nezd meg. Ott nagyon sok ilyen apró fülbevaló szokott lenni.
2016. máj. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én az Apacsot ajánlanám, ott sokféle ékszer van és jó minőség is. Más nevében nem beszélhetek, de nekem az Apacsból származó ékszereimmel sosem volt baj. Claire's-es ékszerekben én a magam részéről annyira nem bízom, elvileg vettem ott is orvosi fémet, de a fülem nem nagyon szerette, úgyhogy kérdéses a dolog.
2016. jún. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!