Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ilyen tetoválást szeretnék...

Ilyen tetoválást szeretnék csináltatni, mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés

[link]


ilyet szertenék csináltatni, de a pisztoly vagy mi nélkül :D csak a combfix. Mennyibe kerülhet? :)


2016. máj. 21. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tetováló gép.Mivel a combfix mintája elég részletes és aprólékos, szerintem 20-25000 alatt nem úszod meg.
2016. máj. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valahogy en is ennyire szamitottam :) koszonom a valaszod! :)
2016. máj. 21. 07:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Helytől függően 50 ezer is lehet és azzal még nem garantált a minőség.

Jól nézd meg, hogy hova mész és kinél csináltatod, mert ezen látványos lesz, ha elrontják és nem igazán javítható.

2016. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A varosban ahol elek, van egy csajszi aki gyonyoruen dolgozik, neki 2500 az orabere. Akkor kb ezt a tetkot mennyi ido alatt lehet megcsinalni? :)
2016. máj. 21. 12:00
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
10-15 ezer kb.De ilyet is sok emberen láttam már,valahogy próbáld meg egyedibbé tenni.
2016. máj. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 2-3 alkalom alatt megvan, 1 alkalom tarthat kb.2 max 3 órát.

De mindenképp hivatalos tetoválószalonba menj csináltatni, ha ilyen "okosba megcsinálom" szintű tetováló ez a csaj, akkor felejtsd el.

Komoly károkat okozhat ha nem figyelnek oda a higiéniára.

S ellenőrizd a tetováló referenciamunkáit mindenképp!

2016. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2500 forintos órabérrel dolgozó tetováló az marha igényes lehet...ebből a steril eszközök meg a festék se jönnek ki szinte


de lehet tévedek, linkelj tőle pár referenciát

2016. máj. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A csuklómon levő csipketetoválás másfél óra alatt megvolt, és még színezve is lett az egész. A tetováló óradíja 8 ezer volt - nagyon szép lett!
2016. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!