Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást szeretnék, melyik...

Tetoválást szeretnék, melyik szalont ajánlanátok Budapesten, és melyiket kerüljem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Évek óta szeretnék tetoválást, de most rászántam magam, mert el szeretnék tüntetni egy tavalyi műtéti heget a lapockámon, mivel nagyon zavar. Színes tetoválást szeretnék, és arra lennék kíváncsi Budapesten melyik szalont ajánlanátok, és melyiket kerüljem el nagy ívben? Esetleg jó tanácsok, tippek tetováltatás előtt? Olvasgattam már utána, de a személyes tapasztalatokra is nagyon kíváncsi vagyok.

2016. máj. 22. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szalont valassz,ami neves,de nem tart evekig bejutni,pld: Invictus

A tetovalas elotti jotanacsok alatt nem tudom mit ertesz..

2016. máj. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Westenbe ne menj!

Ahova nyugodtan: Invictus, Budapest Ink, Dark art tattoo, Fine Heart Tattoo, Loco-motive T.

Jó tanács? Nincs... nem szabad előtte inni, meg gyógyszert beszedni.

2016. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Westendtattoo-t kerüld el. Hogy hova menj? Sok más tetováló szalon is van a fővárosban. De célszerű olyan tetoválóhoz menni, aki a te általad választott mintában a legjobban mozog otthon. (Nézd meg egyes tetoválók munkáit, stílusait...stb.)

A műtéti heg esetében fontos, hogy már ne legyen lila! Amint kifehéredett (bőrszín), akkor lehet tetoválással jól elfedni.

Jó tanácsok és tippek:

Előtte pihend ki magad. Egyél rendesen és igyál elegendő folyadékot. Alkoholt NE igyál. Gyógyszerek közül szedhetsz jó sok félét, de ha vérhígítót, vagy alvadásgátlót szedsz, akkor ne menj tetováltatni, vagy tetováltatás előtt egy legalább 3-4 nappal le kell állni a szer szedésével (ehhez célszerű a kezelő orvosoddal konzultálnod).

Fájdalomcsillapítót feleslegesen ne szedj be. Ha szteroidot, vagy más, hormonális terméket szedsz, akkor szólj a tetoválódnak (illetve igazából mondj el neki mindent, milyen gyógyszereket szedsz, ha van allergiád, vérzékenységed, valamilyen bőrbetegséged/betegséged (krónikus)). Invictusban sokféle művész dolgozik, de ez a nagyobb szalonokra mind igaz. Érdeklődj többeknél is.


Utókezelés:

Első nap rossz lesz aludni a hátadon és piszok nehéz magadnak bekenni. Lehetőleg kérj meg valakit, hogy kenje be neked.

Mivel egy olyan helyen van, amit fed ruha, így sajnos a friss tetoválásba bele is ragadna. Tehát fóliáznod kell pár napig. Bepanthen kenőcsöt vegyél, illetve legyen sima fóliád (nem alu) is otthon. Lemosáshoz jól jön egy antibaci szappan is.


Remélem tudtam segíteni!

2016. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én itt voltam Feczkó Zsuzsinál. [link]

A facebookon keress rá, vannak fent képei. Szépen és gyorsan dolgozik.

2016. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat! Körbe néztem, de azt hiszem az Invictus marad, és ahogy elnéztem a tetoválók munkáit, Falvay Bori az aki a leginkább meg tudná valósítani az elképzelésem. A heg miatt pedig legelőször a bőrgyógyásszal egyeztetek, hogy ne legyen semmi gubanc.

Még egyszer nagyon köszi a válaszokat!:)

2016. máj. 23. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!