Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egynapos a tetoválásom,1.5x20c...

Egynapos a tetoválásom,1.5x20cm-es felirat az alkaromon. Sudocrem van itthon, jó lesz rá?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
eddig nem kented?? bepanthen kell rá. nem világosított fel a tetoválód?
2016. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap alatt nem voltál képes bepanthent venni??
2016. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy eddig sudocrem-el kentem.Bocs ha rosszul fogalmaztam.A tetoválóm azt mondta ez is jó,de mindenhol azt olvasom hogy nem jó,mert szárít.
2016. máj. 30. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
sosem hallottam még, hogy ez a krém jó lenne a tetoválásra... vegyél bepanthent
2016. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még bepanthenből is csak a krémet szabad rá kenni, a kenőcsöt nem. Sudocrem nem jó rá.
2016. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyik Bepanthen se jó rá. Inkább kokusz olajat vagy pedig Sheavajat használj rá. Gyorsan és nagyon szépen gyógyítja a bőrt.
2016. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sokan azt ajánlják hogy azonnal kend a tetoválást, viszont nem ajánlatos, sokkal szebb lesz a tetoválás hogyha csak a tetoválás utáni harmadik nap kezded csak el kenni.

Előző voltam

2016. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!