Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tudtok Budapesten jó, megbízha...

Tudtok Budapesten jó, megbízható szalont? Mennyire fáj? Mennyibe kerül? (képpel)

Figyelt kérdés

Már évek óta biztos vagyok benne, hogy egy kb ezekhez ( [link] ) hasonló aprólékosságú 5x5 cm-es pikk ászt szeretnék tetováltatni a bal lábam belső felére egy 10-15 centivel a bokám fölé. Ha tudnátok egy jó és megbízható szalont mondani, annak nagyon örülnék :) illetve akinek van hasonló helyen, érdeklődni szeretnék, hogy mennyire fáj, inkább kellemetlen-e, illetve hogy kb milyen fájdalomhoz tudnátok hasonlítani, vagy hogy tudjam, mire számítsak.

Kérlek, a szar a tetkó, ne tedd tönkre magad jellegű válaszokat mellőzzétek, szeretném, ha csak olyanok válaszolnának, akiknek tényleg saját benyomásuk, tapasztalatuk van. Köszi! :)



#kártya #tetoválás #tetoválás át
2016. jún. 18. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Csak ajánlani tudom,nagyon jó munkát végeznek, alapos, de nem tökölnek vele a kelleténél hosszabb ideig, a holnapon árajánlatot is tudsz kérni. Fájdalom...mindenkinek más a fájdalomküszöbe,meg nem mindegy hova varrják, én ilyen enyhe kapirgálást éreztem az alkaromnál.

2016. jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!