Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megbízható, de nem luxus...

Megbízható, de nem luxus árakon dolgozó kozmetikust tudtok ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem voltam kozmetikusnál már 16 éves korom óta, és igényem lenne rendbe tetetni az arcom. Eddig halogattam mert a környezetem szerint jók az adottságaim és nem vagyok pattanásos stb., de már úgy érzem 20-on felül nem elég az amennyire én tudom ápolni.

Június vége felé mindenképp el akarok menni szakértőhöz. A legfontosabb az lenne hogy kiszőkíttessem a fekete szemöldököm. Hennával festett vörös hajam van, és zavar hogy az amúgy egész természetes hatást elrontja a sötét szemöldök. Vastagszálú is és nehezen kezelhető. =(

Amit még mindenképp szeretnék, az a mitesszereim eltávolítása. Még nincs állandó keresetem, csak ösztöndíjak, néha diákmeló, így olyan helynek örülnék ahová nem a felsőbb rétegek járnak és megfizethető egy koleszos számára is :D

(Továbbá, lehet túl sokat várok, de örülnék ha tudnátok olyan embert mondani akinél nem kell szégyenkeznem, és nem fog megjegyzéseket tenni az arcom hibáira, vagy arra, hogy eddig miért nem jártam szakemberhez, mert elég kevés az önbizalmam.)

Köszönöm a tippeket előre is!

23/L



2016. máj. 25. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
nézegesd a kuponos oldalakat. google-ba beírod h "kupon arc"
2016. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Visegrádi utca 3. sz. alatt van a Kleopátra Szépségszalon ott egy tini kezelés 4000 Ft, egy alapkezelés 4.800 Ft. Ennél olcsóbban Bp-n, nem hiszem, hogy találsz kozmetikust. Ha ez jó neked, akkor Würfel Dianát ajánlom, nagyon profi és kedves is.
2016. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Másodiknak különösen a konkrétumokat, lehet oda el fogok nézni amint lesz pénzem, csak nehéz volt támpontot találni úgy hogy még soha sehol nem voltam a városban ezért írtam hogy konkrét ajánlatnak nagyon örülnék, szóval köszönöm :)
2016. máj. 28. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!