Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek gáz, ha az ember...

Szerintetek gáz, ha az ember magára tetováltatja saját magát?

Figyelt kérdés
NEm így direktbe magamat akarom magamra tetováltatni, csak a kedvenc tevékenységemet szeretném megjeleníteni...Pl ha valaki imád pingpongozni, magára tetováltatja saját magát amint éppen pingpongozik, vagy ha szeret síelni, akkor nem egy ismeretlen síelő alakot tetováltat magára, hanem egy olyan figurát aki hasonlít rá...Szerintetetek ez gáz?
2016. jún. 23. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Hát eléggé egoista önimádó lehet aki ezt megcsinálja
2016. jún. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A te tetoválásod lesz, amit valószínüleg halálodig viselni fogsz. Ne az érdekeljen másoknak tetszik-e vagy sem.
2016. jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem egoizmusból szeretném, és nem is azt szeretném, hogy teljesen én legyek...De olyan konkrét tevékenységet szeretnék megjeleníteni, amihet konkrétan szükség van egy ember alakra. Mivel én egy barna hajú szemüveges nő vagyok, furán festene rajtam mondjuk egy szőke hajú, nem szemüveges csaj...Szóval nem kell, hogy én legyek teljesen, de azért hasonlítson, szóval legyen barna hajú és szemüveges...
2016. jún. 23. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jól nézne ki, ha egy rajzfilm figura változatod csinálná a kedvenc tevékenységed :D
2016. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy kicsit
2017. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!