Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minek kell szőrteleníteni? Az...

Minek kell szőrteleníteni? Az ember csak a saját dolgát nehezíti meg. Nem lesz tőle se egészségesebb, se szebb. Vélemények?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 16:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
de,szebb lesz tőle
2012. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szebb lesz.
2012. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%

higiénia. én nem érezném jól magam 2 hónaljkutyával, egy dzsungellel a lábam közt, és szőrös lábbal. :S szerintem akinek ilyen az igénytelen.

a pasiknál más, de egy nő sztem úgy ápolt ha szőrtelenít.

2012. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Szerintem praktikusabb a bőrre kenni a dezodort, és nem a hónaljkutyára. Pun_ci tekintetében pedig szintén jobb a legalább trimmelt bunda főleg ilyen melegben, és ha a nőszemély menstruál és nem tampont használ.
2012. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
58%
higénikusabb. Elég visszataszító egy szőrös nő látványa, igénytelenség otthagyni a szőrt. Főleg nyáron, amikor izzad az ember. Hány éves vagy ha szabad kérdezni?
2012. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
az szerintetek szebb mikor egy kis szőr helyett egy nagy adag piros, gennyes folt marad? mert aza fránya szőr alánő, ráadásul hónaljon és intim területeken gyakran vérzik is.. akármilyen hiperszuper gyantát használok is.. én pl akkor kaptam el életem első gombás fertőzését mikor intimgyantáztam:S A dezodor meg ígyis-úgyis lefolyik, ilyen melegben meg hasznavehetetlen akárhova kened, kivéve ha extraerős kemikáliákat használsz.. csak azért gondolja mindenki azt hogy ez kell, meg szebb, mert ezt reklámozzák, ezt oltják be a tudatunkba.. mi meg megyünk mint a birkák:S lehet, hogy ha gyerekkorunktól fogva azt mondanák, hogy a szőrös a szép, akkor az lenne.. nem egy ada pirös folt a lábamon:S
2012. jún. 24. 17:42
 7/27 anonim ***** válasza:
válassz más szőrtelenítési módszert. Nem azért szedem le, mert ezt oltják belém, egyszerűen zavar és kész. Mamám korában nem volt divat a szőrtelenítés, őt mégis zavarta, pedig senki sem reklámozta neki
2012. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, és mivel egyébként igénytelennek titulálnának, én is szőrtelenítem magam.. de minek?? utálom...:S :D
2012. jún. 24. 17:47
 9/27 anonim ***** válasza:
46%

ja hogy neked be pirosodik utána a bőröd és akkor már senki ne szőrtelenítsen meg akkor már egyből nevelési probléma lesz ez az egész?

akkor ne szőrteleníts ha neked nem tetszik,csak kérdés hogy lesz e így értelmes barátod/párod,meg az is jó ha nem zavarnak a lenéző tekintetek majd amik körül vesznek.


kozmetikusnál azért még próbáld meg a szőrtelenítést, hátha ott nem pirosodsz be.

2012. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

higgyétek el hogy mindent próbáltam.. ez van. De nem én vagyok az egyetlen akinek ilyen problémái vannak..:S Sőt én még nem is vagyok az a durván szőrös fajta!


ha valakit zavar, akkor az szedje le.. de akinek ez kín és rossz, annak miért kell elviselnie a lenéző tekinteteket?

Szóval szerintem felesleges dolog.. nem véletlenül van ott az a szőr! Mint ahogy nem véletlenül van haj a fejünkön stb.. egyszerűen pénzkidobás.

2012. jún. 24. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!