Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetkok akarok, de a szulok...

Tetkok akarok, de a szulok nem tamogatjak. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
16 eves fiu vagyok es majd 18 evesen akarok magamra varratni valami, de a szuleim meg nem szeretik a tetkos embereket. Most mit csinaljak?

2016. jún. 29. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
addigra lehet hogy változni fog az ízlésed, és nem is fog tetszeni a tetkó. ha mégis megcsináltatod MAJD ahhoz semmi közük nem lesz.
2016. jún. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is ilyenek voltak a szüleim, főleg anyukám. Én azt csináltam, hogy már jóval mielőtt 18 lettem, gyakran mondogattam, hogy szeretnék majd egyszer, meg elmondtam neki az ötleteimet meg hogy miért szeretném őket, és mire 18 lettem, megenyhült. Meg persze a saját pénzemből fizettem. Mostanra már 3 van, és bár anyum még mindig nem nagy rajongó, tökre elfogadta a dolgot, a legutóbbit még meg is dicsérte, hogy milyen szép lett.

19L

2016. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem támogatták de én megcsináltam, mondjuk én 21 évesen. Nem lesz baj, nekem se mondtak semmi rosszat. :)
2016. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!