Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Valami bátorító jó mondat...

Valami bátorító jó mondat tetkónak?

Figyelt kérdés

Nagyon álmodozó vagyok és makacs. Ha van egy álmom akkor azért a végsőkig küzdeni akarok. Valami olyan mondatot nem tudtok ajánlani ami bátorít a céljaim elérésében? Zenével akarok foglalkozni,erre nem rég jöttem rá és azóta is küzdök és minden nap zenélek. Vannak példaképeim akik bíztatnak de van olyan mikor elbizonytalanodok,és ezért kéne valami különleges tetkó ami inspirál és segít hogy ne adjam fel.

Fiatal vagyok és nem most azonnal akarok tetkót hanem majd ha idősebb leszek és még mindig úgy gonolom hogy szeretnék. De kíváncsi vagyok ki mit válaszol. Sértő kommenteket nem kérek ha lehet. Előre is köszönöm.


2016. júl. 7. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarlak lebeszélni róla, mert semmi hasznom nem lenne belőle, de ha saját ötleted nincs, akkor addig ne varrass magadra semmit. Pláne ne egy elcsépelt idézetet.
2016. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzővel. Ne mi mondjuk meg, milyen mondat legyen.

Egyébként ha már zene, és valamennyire ehhez is köthető, szerintem a kedvenc zenészeidtől a kedvenc számaidat nézd meg, van-e valami olyan idézet belőlük ami tetszene.

Én is ilyet szeretnék, egy biztos már van, csak még várnék vele mert fiatal vagyok még én is :D. Egyébként zenélek én is, a zene a mindenem, ezért gondoltam erre. :)

2016. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is azt tudom tanácsolni, amit az előző.

Egyébként én pont egy hét múlva megyek varratni, kedvenc zenekaromtól egy dalszöveg idézetet. Nagyon sokat jelent a banda, a megalakulásuk őta követem őket, szóval teljesen egyértelmű volt.

Az idézet: It's just a spark but it's enough to keep me going

2016. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
"Üss!" , "Éhes!", "Okos!" ezek mind időtálló és olcsó kifejezések:)
2016. júl. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!