Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nem tudok dönteni tetoválást...

Nem tudok dönteni tetoválást illetően, mit válasszak?

Figyelt kérdés

A kérdésem lényege az hogy eldöntöttem hogy tetoválást szeretnék csinálni de elég nehéz a döntés, hogy mit. Volt már gondolat arról hogy nonfiguratív és jelentés nélküli legyen de az is hogyha első tetoválás annak jelentése legyen.

Próbáltuk a párommal jellemem alapján kitalálni hogy milyen tetoválás legyen (alkarra). Én egy olyan kicsit visszahúzódó, kicsit önfejű, olykor magányra vágyó de ennek ellenére jól kommunikáló ha a helyzet úgy kívánja társas ember vagyok.

Néhány jellemem alapján a párom azt tanácsolta hogy az alkaromra egy farkast kéne tetoválni mert a farkasoknak is szociális tulajdonságai közé tartozik olykor a magány (magányos farkas :D ), a falkához (csapathoz, családhoz) való hűség és rá támaszkodás, lojalitás, törődés ... stb. Fiatalabb koromban is elég sok olyan negatív dolog ér amiért ezek a tulajdonságok alakultak ki nálam ezért mint az állat én is kicsit tartok az idegen emberektől. Plusz inkább az ilyen darkosabb mintákat preferálom mivel a stílusomhoz tartozik a rock és a metál zene így még ezt is szeretném szem előtt tartani és így beépíteni a tetoválásba.

Erre valamilyen szinten rábólintottam hogy ebbe lehet valami így elkezdtem erre mintákat nézni de ez is elég nehéz feladat. Valami ötlet aki hasonlóképp vélekedik erről? Valami minta esetleg? Valami hely ahol tudok sok mintát nézni? Valami tanács első tetováláshoz?

Minden kommentet, tanácsot, ötletet, véleményt szívesen fogadok mert nem szeretnék elkövetni hibát amit később nem igazán lehet már megváltoztatni.



2016. júl. 16. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
1. Ne akarj ennyi mindent egy tetkóval elmondani. 2. A tetováló művész (jó esetben), és fog segíteni. Nem kell mindent neked kitalálnod. 3. Én a pinterest-en szoktam keresgélni kulcsszavak alapján. Pl. tattoo wolf
2016. júl. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Várj. Majd meglesz az igazi. Nem sürget senki, hogy tetováltass.
2016. júl. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!