Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Veletek történt ilyen reakció...

Veletek történt ilyen reakció tetoválással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az egyik tetoválásom miatt szinte folyamatosan kapom az ívet. Ami már annyira idegesítő, hogy elgondolkoztam, hogy inkább leszedetem.


A mintának számomra egyébként van jelentése, meg relatív egyedi is(saját sinus ritmusom EKG alapján). Állandóan azzal cseszegetnek hogy vigyázzak a szívemre, meg hogy hogy van a kis szívem stb. mert egyébként aki jobban ért hozzá, az felfedez rajta egy pici ritmuszavart.

Egyébként könnyű ruhával eltakarni, de aztán meg kérdezik, hogy miért nem látszik.


Egyébként nekem különösebb bajom nincs vele, még anyámnak is tetszett, pedig ő aztán nem szereti az ilyeneket. Szép is egyébként.


Kíváncsi lennék, hogy ti mit csinálnátok a helyemben? Tényleg idegesítőek már a beszólogatások ezért jutott eszembe, hogy leszedetem.


2016. júl. 18. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekesnek tűnik az a tetoválás.Nem mutatod meg?:) Akkor jobban tudnék véleményt is mondani.
2016. júl. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Na az ilyen embernek, nem szabad tetováltatnia... Most gondolj, már bele... Kit érdekel más? Neked tetszik? Van neked jelentősége? Akkor meg nem kell szégyenli... Ha kicsit, komolyabban belegondolsz. Feltételezzük, eltakartatod akkor pedig hasonlókkal fognak jönni.: Mi történt, a kis szíveddel? Hova tűnt a kis szíved? stb... Le kell szrni mást... Nem másnak kell megfelelni, és tetszenie.
2016. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szólj vissza hogy ha ennyire érdekel a szíved akkor legallább egy vacsorára hívjon meg ha ennyire udvarolni akar

Mindig csesztetnének az ilyen bunkók szóval oltsd le őket

2016. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!