Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválásra allergiás reakció?

Tetoválásra allergiás reakció?

Figyelt kérdés

Most készülök csináltatni az első tetoválásomat és eléggé tartok az allergiás reakciótól. Mivel elég sok mindenre allergiás vagyok (ételszínezék, tartósító szer még tusfürdőt sem használhatok stb). Van ilyesmivel tapasztalatok? Aki tetoválni fog azt mondta, hogy fölöslegesnek tartja a teszt pöttyöt vagy ilyesmit. Tanácstalan vagyok.

köszönöm a válaszokat :)



2016. ápr. 4. 21:50
 1/2 anonim válasza:

Én olyanhoz semmiképp nem mennék, aki fölöslegesnek tartja a tesztpöttyöt, ha egyszer érzékeny vagy.

És igen, szerintem okozhat allergiás rekciót/ekcémát, mivel legtöbbször fémet tartalmaz. Mindenképp nézd meg a festék összetevőit, akár kérd ki szakember véleményét mielőtt "örökre magadra varratsz" valamit, utólag sokkal nehezebb helyrehozni, ha esetleg allergiás vagy.

2016. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

fémre egyáltalán nincs allergiá, ha jól tudom, de akkor inkább még konzulátok az allergológusommal. És inkább csináltatok tesztet (inkább rááldozom azt a 6000Ft-ot)...

köszi szépen a választ :)

2016. ápr. 9. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!