Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Valaki segítene ebben?

Valaki segítene ebben?

Figyelt kérdés

Arra szeretnék kérni egy vállalkozó, tehetséges rajzolót, aki szeret csak spontán rajzolni, hogy a következő tetoválását megrajzolja. Ezt úgy értem hogy megvan a kép amit magamra szeretnék tetoválni, ami nem más mint egy farkas fej... A képet a vállalkozónak linkelném. Azért kérem ezt mivel én nem tudok jól rajzolni és a kép amin a fej van az alapból tetoválva van és egy sík rajzot kéne készíteni a tetovált alkaros képről (Röviden a minta kéne az alkar nélkül)

Minden vállalkozót szívesen várok és nagyon köszönöm ha van valaki aki tud ebben segíteni.



2016. júl. 20. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, nemrég ugyanilyen képről (már alapból karra tetovált képről) rajzoltam két rózsát ismerősömnek, aki szintén tetkót akart, és meg is lett. Szóval küldheted a képet, de nem ígérek semmit, viszont kíváncsi vagyok. :D Egyébként régebben rajzoltam portrékat rendelésre.
2016. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint, ha normális tetoválóhoz mész (értsd: aki tényleg tud rajzolni és tényleg érti a szakmáját), akkor ő megrajzolja neked. Elviszed a képet, megmutatod neki, és megcsinálja. Ezen nem érdemes spórolni. Ha tényleg felvarratod, és hosszú ideig fogod viselni.

Itt elég kevés esélyed van, hogy egy profi rajzoló fog jelentkezni, és "pusziért" rajzol neked valamit. Ha meg a választott tetoválód nem tudja megcsinálni, akkor meg tudod, hogy érdemes lenne másikat keresni.


Meg miért nem egyedi tetoválást szeretnél? Lehet tudnak jobbat/ugyanolyan jót tervezni.

2016. júl. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!