Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetkóm lesz! vélemények?

Tetkóm lesz! vélemények?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok , jövőhéten megyek tetováltatni a csuklómra!

fájni fog? tapasztalatok ? :)


2016. aug. 4. 17:28
1 2 3
 1/23 bleeeeeeeeee ***** válasza:
55%

Hat, a csuklo viszonylag csontos terulet, de szerintem ki lehet birni, nem olyan veszes ;)

Persze ez fugg a minta meretetol es a fajdalomkuszobodtol is ;)

Sok szerencset hozza :)

2016. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
Első 5-10 perc fura lesz, de nem fájdalmas. Aztán nekem olyan volt, mintha masszíroznának, meg vakargatnának egészen az utolsó 15 percig. Akkor is inkább kellemetlen volt, nem fájt. (nekem 4 órán át csinálták)
2016. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
15 évesen... *taps*
2016. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
19%
17:56: ha tehettem volna én már 12 évesen megcsináltattam volna... ha nem lesz tucat tetkó, akkor mi a baj ezzel?
2016. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
1%
bűnöző megjelenést kölcsönöz az embernek.
2016. aug. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%
Jaaaa! :D Ne viccelj már! :D Ilyen buta érvet még nem igazán hallottam :D Valami jobb nincs?
2016. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

#5 na megint kezded, dehogy lesz, biztos kizárólag attól bűnözőnek néz ki majd valaki hogy a csuklóján van egy mittudom én... szívecske. Hú de rohadt thug life ghetto gansta tetkó, félek is az illetőtől, meg ne késeljen....


Nem tudom eldönteni hogy troll vagy, vagy szimplán ok nélkül ítélkető vagy csak szimplán hülye.

2016. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%
értelmes embernek ez pont elég. az hogy te nem tartozol közéjük, az a te problémád.
2016. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
36%
#7: sokan undorodnak a tetkótól, tehát szerintem nem troll, csak nem tudja megmagyarázni, hogy miért rühelli a tetkókat. :D
2016. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Hát... elég szarul oltasz, öcsém! :D Se érvelni, se oltani nem tudsz, és még kommunikációra is képtelen vagy. :D A németben van egy olyan kifejezés, ami tükörfordításban azt jelenti, hogy még arra se vagy képes, hogy szarjál... te pont ilyen vagy szerintem. :D
2016. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!