Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetkóm lesz! vélemények?

Tetkóm lesz! vélemények?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok , jövőhéten megyek tetováltatni a csuklómra!

fájni fog? tapasztalatok ? :)


2016. aug. 4. 17:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
49%
az is elég gyenge amit te produkálsz itt. értelmes mondat még nem hangzott el tőled, de felőlem annyit pattogsz amennyit akarsz.
2016. aug. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
18%
Ezzel csak engem támasztasz alá, öcsipók! :D
2016. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%

" ha nem lesz tucat tetkó, akkor mi a baj ezzel?"

Az, hogy 15 éves, és jó eséllyel 10 év múlva nevetni fog a azon, hogy ma mit tart menőnek. ( Biztosra veszem, hogy a mai páwa-gyerekek középkorú férfiként nevetve, vagy pironkodva gondolnak majd vissza a mai öltözetükre, frizurájukra...)

Csakhogy egy jól látható helyen lévő tetkó nem tehető el a szekrény mélyére mint a térdig érő seggű gatya.

Aztán majd megtapasztalja a tetoválása miatti hátrányokat a tanulmányai, munkahelyei során.


Ráadásul a kérdés jó eséllyel egyszerű troll kérdés:

[link]

2016. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
32%
Hidd el, hogy van olyan hely, ahol megcsinálják... Mellesleg ha nem "menőségből" csinálja, akkor még jó is lehet, amit nem fog megbánni, de ha nem így van, akkor az már nem a mi a bajunk.
2016. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%

"Hidd el, hogy van olyan hely, ahol megcsinálják..."

Elhiszem.

Kábszert is könnyen lehet venni.


Más kérdés, hogy mi lesz, ha a szülők kiverik a palávert.

2016. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
40%
Az már nem a mi gondunk :)
2016. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
43%

#8 "értelmes embernek ez pont elég. az hogy te nem tartozol közéjük, az a te problémád." értelmes ember tud véleményt formálni anélkül hogy egy 15 évest bűnözőnek titulálna egyetlen ismert tulajdonság miatt, szóval remélem nem magadról beszéltél.

Amúgy a legbegyöpösödöttebb, legkonzervatívabb idióta akit ismerek sem mondaná egy apró tetkóra hogy "hőőőő ettől bűnöző lesz mer én azt mondom" értem én hogy te még ennél is lejjebb vagy mert koholt indokokkal utálsz embereket egy rajtuk lévő ábra miatt, de azért nem kéne ennyire aktívan törekedni az értetlenség alsó határának bővítésére.

Tipikusan az a barom vagy aki megformálja az idióta intoleráns és gyűlölködő véleményét aztán aztán homokba (hogy mást ne mondjak) dugja a fejét és elkezdi hogy "SÁLÁLÁLÁLÁLÁÁÁÁ NEM HALLAK NEKEM VAN IGAZAM MERT AZT MONDOM".

2016. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó, nem bűnözőnek titulálta és nem is azt írta, hogy ettől bűnöző lesz. Annyit írt, hogy bűnöző kinézetet kölcsönöz és tudod mit? A legnormálisabb, legjobban fizető munkahelyek lendületből fordítják vissza azokat a nőket, akik látható helyre tetováltattak. Majd a leendő főnökeit is fel fogod szólítani, hogy gondolkodjanak el rajta, milyen begyöpösödöttek?
2016. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez a "még arra se vagy képes, hogy szarjál... te pont ilyen vagy szerintem" válasz is elég nagy igénytelenségre vall (10-es válaszoló), és a 17-es is önmagát minősíti. Ha valaki nem ért egyet és még nem indokolta meg, miért, azt normális ember nem támadja így le. A tetkósoknál figyeltem meg ezt a hú de vagány, na majd én jól megmondom, ki vagy -féle stílust.

Az I need a mask felhasználó nagyon kis vagány beszólogatós, jól megmondós. Lehet, még egy adag metal zene is benne van a dologban, hogy ez jöjjön ki belőle.

Tiszteletlenség a többi ember felé a tetoválás. Aki utálja, annak miért kell ezt látnia az utcán? Ha olyan helyen van, ahol ruha takarja, akkor oké. Majd én is veszek "utálom a tetoválást, mert undorító" feliratú pólót, és abban sétálok. Ha másnak joga van a képem előtt tetkóval flangálni, én is felvehetek ilyen pólót.

2016. aug. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Minden jogod meg van hozzá, hogy ilyen pólóban mászkálj, engem annyira nem zavarna, mint Téged a tetoválásom... :D


A szarós hozzászólásomra meg csak annyit mondok, hogy mindenkit a maga szintjén kezelek, ezért válaszolok Neked normális hangnemben, mert te is normális hangnemben fejtetted ki a véleményed.

2016. aug. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!