Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagyon elrontották a tetkómat....

Nagyon elrontották a tetkómat. Ha újracsináltatom félek, hogy még rosszabb lesz. Van ebben tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Jó helyen csináltattam, az ismerőseimet is tetoválta, de ez enyém úgy elrontotta, teljesen elkeseredtem :( Van ilyennel kapcsolatban tapasztalatotok? Örülnék pár tanácsnak. 17/L

2016. aug. 7. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Mekkora felület? Ha van lehetőség takarni,akkor takaró tetkót csináltass rá. Leradírozni nem lehet,sajnos.
2016. aug. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Dobj fotót!
2016. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A hátamon egy iránytű.
2016. aug. 7. 19:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Látni kéne,tegyél fel képet.
2016. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


Nem szabályos a kör meg semmi se.

2016. aug. 7. 19:41
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Felháborító hogy egy magát tetoválónak valló akárki (ha az egyáltalán) ilyen kókány munkát ki mer adni a kezéből. Szerintem menj el egy szalonba ami biztos drágán dolgozik, dr megéri, nézd meg az addigi munkáikat és érdeklődd meg hogy hogy lehet átalakítani.
2016. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
91%
Ez tényleg fos lett. Szerintem takarótattoo segíthet. Barátkozz meg a gondolattal, úgyis az lesz a vége. És JÓNEVŰ SZALONBA MENJ!
2016. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor menthető szerintetek?
2016. aug. 8. 09:49
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Vastagabb vonalak kellenek majd de szerintem egy ügyesebb tetkós még megmentheti, max kicsit át kell tervezni.
2016. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Érdekes nekem is az első tetoválásom a kezemen egy 5 cm kör benne mintával,én is jó helyre mentem és nekem is elbaszták egy részét neki :DD De az enyém nem ennyire feltűnő lehet úgy is hagyatom még nem döntöttem.
2016. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!