Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A csukló tetoválás mennyire...

A csukló tetoválás mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés

Egy kb. 5 centis farkast szeretnék a csuklómra. Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire fájdalmas ott. A tűket nagyjából elviselem, 18 éves koromban szeretném,mert előtte a szüleim nem engedik. Egy ilyen tetoválás mennyi idő alatt készül el? Most 14 éves vagyok és lány :D

[link]



2016. aug. 12. 02:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
23%
Nagyon szep tetko!:) ha szalonba csinaltatod akkor ki lehet birni, fajdalmas amugy, kb 3-4 ora altt kesz lenne, es utana napokkal kesobb is fajni fog, eg, viszket stb. De megeri:D
2016. aug. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
92%
ez tenyleg szep. ugyanugy faj mint a többi. de aki tetovalast akar az ne feljen a fajdalomtol.
2016. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

És melyik kezemre lenne jobb? Jobb kezes vagyok, szóval inkább a balra kéne? :D

2016. aug. 12. 16:31
 4/11 A kérdező kommentje:
És a szalonban elég ezt a képet megmutatni? :D
2016. aug. 12. 16:36
 5/11 anonim válasza:
88%

Szia!

Szerintem egyáltalán nem kell ehhez a kisebb fajta tetováláshoz ennyi idő. Simán másfél - 2 óra alatt meglehet csinálni.

Valóban szél tetoválás. Az, hogy melyik kezedre szeretnéd csináltatni , szabadon te döntheted el. Nyilván, ha jobb kezes vagy és jobban szem előtt szeretnéd , akkor jobb kézre csináltasd! Mivel a jobbot használod több dologra! Bemész a kiszemelt üzletbe, és megkérdezik miben tudnak segíteni... Mondhatod azt, hogy szeretnél egy szép tetoválást egy farkasról, s , hogy van is elképzelésed! Kinyomtathatod a mobilodról a fotót az adott tetoválásról és odaadhatod neki :) Mondhatod, hogy ugyanezt szeretnéd (esetleg ha kisebb átalakításokat szeretnél jelzed!) Tudni fogja, és majd áttértek a pénzügyi részre is!

UI.: 14/L , remélem segítettem , az apukám és a nagybátyám tetováló

2016. aug. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
88%

#5/5 kommentelő vagyok, kifelejtettem, hogy igen, fájdalmas , de el lehet viselni. Nyugodtan vidd a kinyomtatott képet! Elég csak annyi!

15/L

2016. aug. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
14/L*
2016. aug. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Jól néz ki, jobb kézen mutat jól így, ahogy van. De ha tükrözöd, akkor balon is jól néz ki ;) De akár addigra kigondolhatod, hogy mi legyen a másik kezeden a párja.

4 éved van, az bőven elég lesz várni.

Ez a minta 30-40 perc lenne nagyjából. Könnyű, egyszerű ábra és nincs benne semmi bonyolult.

A csukló tetoválás olyan, hogy van, akinek fáj, van akinek meg alig/nem.

Én megéreztem, de mint a többi tetoválásomnál, itt is kb. az első 3-4 perc volt fájós, utána már csak bizsergés. Szóval fájdalmasnak nem mondanám.

25/F

2016. aug. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Amúgy lehet, hogy ilyet is fogok a másik kezemre:

[link]

2016. aug. 13. 13:17
 10/11 anonim válasza:
Hali, én 5 napja csináltattam teljes csuklóra így körbe egy tetkót. nekem kicsit több volt mint fél óra, neked sem lenne több, ez kisebb is. És hát ahova te akarod, ott fáj a legjobban, arra fel kell készülnöd :D de kibírható, nekem egyáltalán nem volt vészes.
2016. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!