Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire "elfogadott" a...

Mennyire "elfogadott" a csukló tetoválás?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ettől mennyire lesz "kevésbé vonzó" egy férfi a nő szemében? Max 2-3 cm magas lenne csukótól fölfele. Igazából egy órával, vagy karkötővel könnyedén eltakarható.

2016. jún. 16. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy jelentsen vmit a tetko

Én csaj vagyok és nekem is van a csuklómon :)

Legtöbben észre sem vették, illetve 1 órát felveszek és el is tűnt =D

2-3 cm az nem nagy

Ugyhogy hajrá

2016. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van az egyik csuklómon tetoválás,bár nekem picit kilóg az órám alól,de nem sokan szúrják ki.Illetve nekem nagyon tetszenek a csukó tetoválások,szóval simán belefér. :)
2016. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs vele baj.csak szerintem eléggé felkapott, kb minden második lány ismerősömnek ott virít a szivecske a csuklóján.
2016. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat! :) Igen, de én férfi létemre varratnék oda, vagy szöveget, vagy pedig körkörös motívumot. (körkörösség alatt ilyesmit értek: [link]

Természetesen egyedi szövegről vagy motívumról lenne szó, semmikép közhelyes cuccról, vagy olyanról ami sűrűn "megtalálható"

2016. jún. 16. 16:07
 5/6 A kérdező kommentje:
ui: Az előző linket rosszul másolta be : [link]
2016. jún. 16. 16:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem az elhelyezésen múlik, hanem a minta egyediségén. A belinkelt dotwork nekem tetszik, de a rövid szövegek már nagyon elcsépeltek, szerintem azt hanyagold.
2016. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!