Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ritka és különleges jelképek/s...

Ritka és különleges jelképek/szimbólumok?

Figyelt kérdés

Az első tetoválásomon gondolkozom, szóval egy kicsi tetoválást szeretnék, de komoly jelentéssel.Sokat keresgéltem neten, de a legtöbb olyan, ami minden 3. tetovált emberen rajta van.😕

Érdekelnek az ősi, ókori népektől származó motívumok, az "elvont", egyedül küzdő személyiséget ábrázoló minták, vagy a csillagászattal kapcsolatos szimbólumok.

17/L



2016. aug. 15. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem ezek a motívumok nagyon tetszenek, igaz ez a Csontváros c. könyv/film/sorozat Rúnái.

2016. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Még ezt az oldalt tudom ajánlani. :)

Remélem segítettem.

2016. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek!
2016. aug. 15. 18:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam mind a kettő :)
2016. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Még találtam, bocsánat amiért külön küldöm őket.

2016. aug. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hopsz, akkor köszi Neked:D Várok még ötleteket!
2016. aug. 15. 19:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ősi: Kína, Babilon, Attika(és társai), Egyiptom, India, Kelta-Viking, Indián, Inka(és más délamerikai), Görög.

Ó: Római, Görög, és a Földközi tenger melletti népek írásjelei, emblémái, jelképei, rúnák, gall törzsi motívumok, hun, és más nomád népcsoportok

Csillagászat már más téma.

Csillagképek és a különféle kultúrák által a csillagokba rajzolt elemek.

Mindegyikről a wikipédián és különféle lexikális oldalakon találsz egy csomó mintát, ha ott se lelnél rá, akkor ajánlom a központi könyvtárakat, ott is rengeteg könyv van, amiben találni régi, már elfeledett jelképeket.

Viszont, hogy melyiket válaszd? Ami neked tetszik, neked mond valamit. Én például hénoszi angyalbetűkkel tetováltattam egyszer. Másnak fogalma sincs róla, hogy mit jelent, még a betűket sem értik, más a rovásíráshoz hasonlítja, pedig nem hasonló annyira hozzá.

Minden esetre, ha egyedi akarsz lenni, kutass sokat hozzá ;)

2016. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tartalmas választ!:)
2016. aug. 16. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!