Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Érdmes úgy tetoválást csinálta...

Érdmes úgy tetoválást csináltatni, hogy különösebb jelentése nincs számomra, de nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem... ha sablontetkó akkor ráunsz idővel vagy megutálod, főleg ha lesznek mások aki mindig be is szólnak miatta. Ha meg nem sablon csak egy minta ami épp megtetszett, akkor megbánod mikor már nem az fog tetszeni. Az ízlése mindenkinek változik.
2016. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Te tudod. Nekem a legtöbb csak azért van rajtam, mert tetszik, egyiket sem untam meg, és jól elvagyok velük. Szerintem h-lyeség, hogy csak traumás gyerekkorral lehet valakinek jó tetkója :D
2016. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kötelező,h vmilyen mély jelentéssel bírjon. Nekem is olyan tetkóm van, ami egyszerűen tetszik, jó érzést kelt bennem. Nem sablon. Elmondtam a tetoválónak,h mit szeretnék, ő megrajzolta. De ha vki megkérdezné,h mit jelent szamomra, nem tudnék egy órás (de még 5perces) kiselőadást sem tartani róla.
2016. aug. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!