Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek meg merjem csinalt...

Szerintetek meg merjem csinaltatni ezt a hajat? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés

[link]

Rihanna-jehoz hasonlót szeretnék, mert neki viszonylag kis reszen van csak leborotvalva, és ez jobban tetszik.Meg el tudom akár takarni is.(?)És meg a kérdésem /esetleg akinek volt vagy van ilyen/, hogy ha vissza akarom noveszteni akkor amikor már van pár centis akkor ha eltakarom nem fog kiállni?/ezt pl hallottam/ Meg eleve mi a tapasztalataitok ezzel a hajjal kapcsolatban?:)

A válaszokat előre is köszönöm és boldog karácsonyt!:3



2013. dec. 25. 20:00
 1/8 anonim válasza:
Ha neked tetszik ez a haj akkor csináltasd!
2013. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem persze hogy tetszik csak felek a kovetkezmenyektol.
2013. dec. 25. 22:38
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem tök jó én is ilyet szeretnék , majd nyugi nem fog kiállni , ezt nem is értem miért , meg ha pár centis is lessz már , akkor sem gáz ugy is meg lehet csinálni szépre :)
2013. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2013. dec. 25. 23:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz, főleg mikor visszanövesztik. Barátnőmmel láttunk egy csajt a buszon, aki épp növesztette vissza, hihetetlenül gázul nézett ki, nem bírták az utasok nem azt bámulni :/ sajna mi is csak azt néztük végig, pedig hidd e egyikünk sem ilyen típus.
2013. dec. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Erteem.:)

Rendben, hát köszönöm és elgondolkozom ezen..

2013. dec. 26. 11:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Kezdjük ott, hogy nem borotválva van, hanem géppel nyírva. Ha borotválod, akkor teljesen kopasz lesz.

Nekem ilyen hajam van, és semmi gond nincs vele, nagyon szeretem.

NEM áll ki, amikor nő visszafelé, (miért állna ki?!) és annyival eltudod takarni, hogy a hajadat arra az oldalra teszed,és már nem is látszik semmi.

(Rihannának már régen nem ilyen haja van, de mindegy.. :)

2013. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:))

Igen, tudom, hogy már nem ilyen a haja, csak a linkrol beszéltem, mert ott meg olyan kép van róla.

2013. dec. 26. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!