Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy jött nektek az az érzés,...

Hogy jött nektek az az érzés, hogy tetoválást szeretnétek?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mi volt az az ok, amiért úgy döntöttetek, lesz tetkótok. :)

Én régen nem szerettem a tetkókat de egyszer láttam egy nagyon szépet egy lányon amikor új osztályba kerültem, meg egy filmben egy színésznőn és kb rögtön tudtam is, hogy nekem majd milyen kell. :) (nem ugyanolyan, teljesen más, mint amiket láttam)


Meséljetek :D


2016. szept. 5. 15:47
 1/4 tuman válasza:
48%
Egyszercsak azt éreztem szeretnék tetoválást.Sokat gondolkoztam,hogy belevágjak-e,mert a munkahelyemen nem nagyon lehet látható helyen,illetve a magyarsággal kapcsolatos tetkó,amit tök jól félremagyaráznak egyes nyomorultak.De meglett,alkaron,látszik,és nagyon jó,hogy ott van,egy baj van vele:miért nem került oda előbb?Várom a következőt már,terv megvan,most tökölök,aztán úgyis felkerül majd:)
2016. szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehetetlen szemelyiseg vagyok:D ezt lehet ugy erteni h szoszedint:D esmar kisgyerskkorom otatudtam h akrok valamit amitol meg egedibb leszek:) ezt a 2erzest es ervet kombinaltam egykis fantaziaval es 17evesen meglett a csuklotetovalasom:D azaz 2nappal ezelott varrattam es imadom^^
2016. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

amíg élt a nagypapám nagyon tetszettek a tetkói, sok volt neki, és ahhoz képest, hogy elég "kezdetlegesek", szépen megmaradtak

nagydarab ember volt, még 70 felett is fizikai munkát végzett, így a karján volt a legszebb tetkója, egy egész karos kígyó

amikor meghalt, tudtam, hogy kell csináltatnom egy ugyanolyan kígyót a karomra, mint neki volt

18 éves voltam, azóta majdnem 10 év telt el, sokan kérdezték, hogy mi az, miért van ott, miért pont kígyó, miért akkora, miért nem valami nőies

papából ez maradt

több tetkót egyébként nem tervezek

2016. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Megismertem a kedvenc énekesemet (Shawn Mendes), akinek nagyon szép, gyönyörű jelentésű tetoválásai vannak (pl. a gitár egy része a kezén egy hanghullám, ahogy a családja azt mondja "i love you").

3 éve megkaptam életem első kutyáját egy menhelyről, ő akkor 5 éves volt. Számomra ő jelenti a legjobb barátot, életem legszebb ajándéka. A lehető legtöbb időt töltöm vele, sokat utazunk, kirándulunk. Pár hónapja megfogalmazódott bennem az, hogy az ő alakját (minimal stílusban rajzolva, amit a nővéremmel szeretnék megterveztetni, gyönyörűen rajzol, imádja is csinálni) szeretném magamra tetováltatni valami olyan helyre, ahol lehet látni, de könnyen el is lehet takarni, ha szükséges. Emellett az az alak mellé a dátumot, amikor hazavittük.


Mivel még van minimum 3 évem gondolkodni, ezt még lehet, hogy alakítgatom, de az ő alakját mindenképp magamon szeretném életem végéig hordani, az egész világmeglátásomat megváltoztatta, mennyire jó másokon segíteni.


13/L

2018. szept. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!