Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nyíregyházán a Nyír tattooban...

Nyíregyházán a Nyír tattooban hogy vannak az árak?

Figyelt kérdés
Szeretnék a csuklómra, egy 7 cm hosszú, és 4 cm széles tetkót. Két nyíl lenne keresztben. Fekete-fehér színű. És szeretném megtudni, hogy kb mennyibe is kerülne. Sajnos azonban az oldalon valamiért nem lehet megtudni az árakat.

2016. szept. 10. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Válaszd ki a szimpatikus tetoválót, és írj neki egy mailt. :) Vagy akár fészen az oldaluknak. A minta alapján fognak adni egy kábé árajánlatot. Téged ez még nem kötelez semmire, de viszonyítási alapnak jó lehet.

(A leírásod alapján 10-15ezerre saccolnám, de tényleg nem gáz, ha írsz nekik. Én legalább négy-öt tetoválót megkerestem a saját mintámmal, amíg valakinek mind a stílusa tetszett a válaszban, mind az árat normálisnak találtam. :) )

2016. szept. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a választ!
2016. szept. 11. 16:15
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyébként egy ilyen mintára gondoltam, de nem hiszem, hogy ezért elkérhetnének 10000-nél többet, persze ha nem egy profiról van szó.


[link]

2016. szept. 11. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!