Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nyíregyházán keresnék konditer...

Nyíregyházán keresnék konditermet, most költözöm Nyíregyházára és nem nagyon vagyok jártas mi hol van, ebben kérnék egy kis eligazítást. Árak és Helyszín?

Figyelt kérdés

Lényegébe ami nekem számít hogy a Luther utca közelébe legyen mert nem nagyon tudok autóval se busszal mindig közlekedni,az árba meg ilyen 5-6 ezer forintot szánék rá még kezdésnek(van diákim ha ez számít valamit)Tudom hogy ott van a Cutler de az még sok lenne a pénztárcámnak.Ha tudnátok leírni pár helyez árral és hogy hol találom azt meg köszöném.Nem gondolok nagy konditermekre megteszi a kis egyszerű retro terem is,Három éve edzek, saját kis konditermem volt és nem full extrás csak ilyen alap gépek úgy mond de inkább a szabad súly jobban jön.

Köszönöm a válaszokat előre is!



2015. jún. 11. 14:37
 1/1 A kérdező kommentje:
Jó sok válasz van :O
2015. jún. 12. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!